Joanna Jędrzejczyk odsłania wysportowane ciało w skąpym bikini! Pod zdjęciem komentarze od internautów z całego świata!

Joanna Jędrzejczyk przebywa właśnie na słonecznych wakacjach w Meksyku, skąd rozpieszcza swoich fanów coraz to nowszymi, gorącymi fotografiami! Teraz na instagramowy profil gwiazdy MMA trafił kadr prosto znad basenu!

Joanna Jędrzejczyk na wakacjach

Joanna Jędrzejczyk przebywa właśnie na słonecznych wakacjach w Meksyku. Gwiazda MMA chętnie relacjonuje swoim internetowym obserwatorom urlop. Do internetowej galerii sportsmenki na Instagramie trafiają coraz to nowsze, gorące fotografie! Teraz Jędrzejczyk podzieliła się z wielbicielami kadrem prosto znad basenu! 33-latka w skąpym stroju kąpielowym zaprezentowała swoją wysportowaną sylwetkę!  

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Joanna Jedrzejczyk (@joannajedrzejczyk)

 

Pod fotografią Jędrzejczyk posypali się komentarze od wielbicieli z całego świata! Zachwyceni internauci obdarowali kobietę masą miłych słów!

Joanna Jędrzejczyk na Instagramie

Joanna Jędrzejczyk to fenomenalna zawodniczka MMA, która dzięki swoim występom w organizacji UFC może cieszyć się dziś ogromnym gronem wielbicieli, nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Sportsmenka pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami poprzez swoje profile w mediach społecznościowych. Internetową galerię gwiazdy sportu na Instagramie obserwuje aktualnie prawie 2 miliony użytkowników! 

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Joanna Jedrzejczyk (@joannajedrzejczyk)

Oceń ten artykuł 17 8

Ogólna ocena Joanna Jędrzejczyk odsłania wysportowane ciało w skąpym bikini! Pod zdjęciem komentarze od internautów z całego świata! to: 68% / 100%, uzyskana z: 25 głosów.
Komentarze