Joanna Krupa rozgrzewa sieć w biustonoszu. Fani: "Rakieta" [FOTO]

Modelka opublikowała fotografię wykonaną w domowym zaciszu i niemal błyskawicznie oczarowała fanów. Joanna Krupa rozgrzewa sieć! Jak zareagowali fani? Znamy odpowiedź! "Hot" - czytamy w sekcji komentarzy. Zmysłowe ujęcie poniżej.

Joanna Krupa na Instagramie

Joanna Krupa, modelka, prezenterka telewizyjna, aktywistka praw zwierząt, telewidzom znana jest głównie z roli prowadzącej program pt. „Top Model”. Celebrytka od czasu do czasu udziela się także w mediach społecznościowych, gdzie jej profil na Instagramie przyciąga już 1,8 mln obserwujących. Internetowa galeria zdjęć skupia się na publikacjach z zakresu życia prywatnego i zawodowego gwiazdy. Ujęcia z dnia codziennego Joanny Krupy podbijają wirtualne serca użytkowników.

Na udostępnianych kadrach modelce towarzyszą często bliscy. W listopadzie 2019 roku na świat przyszła mała Asha-Leigh. Prezenterka związała się z Douglasem Nunesem, z którym w 2018 roku wspólnie powiedzieli sobie głośne „tak”. I choć album gwiazdy głównie skupia się na rodzinnych treściach, czasem pojawiają się tam także materiały obrazujące kulisy rozmaitych projektów, sesji zdjęciowych czy pracy na planie. Celebrytka nawiązuje współprace z markami, a ich efektami dzieli się w sieci. Jakiś czas temu przyznała, że wraz z polską marką odzieżową miała okazję pracować przy jej najnowszej kolekcji.

Czytaj tutaj:

Joanna Krupa w bieliźnie. Modelka dzieli się swoim sukcesem. "Wspaniale" [ZDJĘCIE]
Najnowsze zdjęcie celebrytki zachwyca! "Bosko wyglądasz" - komplementują modelkę fani. Efekty profesjonalnej sesji zdjęciowej nie bez przyczyny znalazły się na jej profilu... Joanna Krupa podzieliła się swoim sukcesem. Fotografia i...

Zmysłowe ujęcie podbija sieć!

Teraz gwiazda „Top Model” podzieliła się z fanami fotografią, na której relaksuje się w domowym zaciszu. W biustonoszu wspomnianej marki bieliźnianej, z uśmiechem na twarzy i w rozpuszczonych włosach rozgrzewa sieć! Nie tylko za oknem – w sekcji komentarzy posypały się gorące reakcje!

Just another day being me [pol. Po prostu kolejny dzień bycia mną] – czytamy w opisie materiału.

Internauci nie szczędzą słów uznania i komplementów. Zmysłowe ujęcie spotkało się z masą pochlebnych opinii. Obserwatorzy nie kryją swojego zachwytu. Ten wyrażają we wpisach:

Cudowna;
Wyglądasz olśniewająco;
Rakieta;
Bądź sobą już zawsze, jesteś najpiękniejszą osobą, jaką spotkałam w swoim życiu – wewnątrz i na zewnątrz!;
Asiu, prześlicznie, ściskamy gorąco;
Jesteś absolutnie wspaniała. 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Joanna Krupa (@joannakrupa) 

Joanna Krupa: "Gotowa na spacerek z moim przyjacielem". Na zdjęciach nie jest sama! [FOTO]
Gwiazda popularnego programu telewizyjnego pt. "Top Model" podzieliła się kolejnymi wyjątkowymi kadrami. Kto towarzyszy modelce? Ten opis i uśmiech mówią same za siebie! "Śliczny słodziak", "Krupa team" - komentują...

Oceń ten artykuł 4 1

Ogólna ocena Joanna Krupa rozgrzewa sieć w biustonoszu. Fani: "Rakieta" [FOTO] to: 80% / 100%, uzyskana z: 5 głosów.
Komentarze