Joanna Liszowska pokazała gorący kadr prosto z plaży. Na Instagramie momentalnie zrobiło się gorąco! "Polska Shakira" [ZDJĘCIE]

Joanna Liszowska wciąż czuje wakacyjny vibe. Aby nieco ochłodzić sobie jesienne dni, aktorka znana m.in. z serialu: "Przyjaciółki" wrzuciła do sieci kadr wykonany na piaszczystej plaży. Temperatura wśród jej fanów momentalnie podskoczyła!

Joanna Liszowska – Instagram

Macie dość szarej, jesiennej aury? W takim razie powinniście odwiedzić Instagram Joanny Liszowskiej! Aktorka doskonale znana teatralnej i serialowej publiczności postanowiła powrócić pamięcią do słonecznych dni spędzanych na piaszczystej plaży. Patrycja Kochan z „Przyjaciółek” przy okazji „przemyciła” także słoneczne promienie i gorącą temperaturę do sieci, publikując iście wakacyjny kadr.

Na wspomnianej fotografii Joanna Liszowska – odziana w strój kąpielowy – została uwieczniona w dość śmiałej pozie. Uwagę zwraca zarówno sposób prezentacji aktorki, jak i jej letni look. Wszystko to w połączeniu dało istną eksplozję komplementów, a internauci pokusili się też po liczne porównania.

Jak Shakira!

Użytkownicy sieci zgodnie stwierdzili, że Joanna Liszowska w takim wydaniu bardzo przypomina Shakirę!

Myślałam, że Ty to Shakira,

Ale sexi , Shakira wymięka, choć podobna do ciebie,

Polska Shakira,

Ale ogień, Asiu, jesteś piękną kobietą.

Joanna Liszowska to aktorka, która chętnie dzieli się z internautami kadrami dotyczącymi zarówno jej prywatnego, jak i zawodowego życia. Jej instagram śledzi imponująca liczba obserwatorów, a sama właścicielka konta dba o to, by pojawiały się na nim nowe treści. Jak widać, 42-letnia gwiazda doskonale odnajduje się zarówno na planie filmowym, jak i podczas sesji zdjęciowych! Też widzicie podobieństwo Liszowskiej do Shakiry?

Joanna Liszowska tuż po kąpieli zwróciła się do internautów. Mokre włosy i brak makijażu od razu rzucają się w oczy! "Na tych zdjęciach jak nastolatka"
Tymi zdjęciami Joanna Liszowska po raz kolejny zachwyciła internautów! Tym razem aktorka zrobiła sobie kilka fotek niemal tuż po kąpieli, przy okazji prezentując się bez makijażu. Uwagę zwraca...

Oceń ten artykuł 7 22

Ogólna ocena Joanna Liszowska pokazała gorący kadr prosto z plaży. Na Instagramie momentalnie zrobiło się gorąco! "Polska Shakira" [ZDJĘCIE] to: 24% / 100%, uzyskana z: 29 głosów.
Komentarze