Joanna Liszowska w takim wydaniu wgląda jak nastolatka! Gwiazda "Przyjaciółek" bez makijażu [ZDJĘCIE]

Joanna Liszowska pokazała, jak wygląda bez makijażu. Najnowszy post opublikowany przez aktorkę na Instagramie szybko zdobył zainteresowanie internautów, którzy ruszyli z komentarzami. Jak gwiazda prezentuje się w naturalnym wydaniu? Zobaczcie koniecznie!

Joanna Liszowska bez makijażu

Joanna Liszowska znów zagościła na szklanym ekranie! Jako Patrycja Kochan w serialu: „Przyjaciółki” pojawia się w domach odbiorców w czwartkowe wieczory, a jej losy intrygują wielu widzów.

Prywatnie aktorka wiedzie zdecydowanie spokojniejsze życie niż jej serialowa bohaterka, chociaż nie brakuje w nim powodów do uśmiechu. Świadczyć o tym może niedawna aktywność gwiazdy, która aktywnie uczestniczy w życiu internetowego społeczeństwa, mając w nim swój wkład. Tym razem Joanna Liszowska postanowiła nieco umilić obserwatorom szarą, jesienną aurę, publikując wspomnieniowe zdjęcie z wakacji. Słońce, morskie fale, i wspomniany już wcześniej promienny uśmiech bohaterki ujęcia to coś, co rozgoni nawet największe chmury!

Joanna Liszowska – wiek, Instagram

Czujni użytkownicy sieci zwrócili także uwagę na wygląd Joanny Liszowskiej, która zaprezentowała się bez makijażu. Nie ulega wątpliwości, że aktorka wygląda znakomicie w każdym wydaniu, jednak naturalna wersja najmocniej trafiła w serca internautów. Pojawiło się sporo komplementów, a niektórzy fani stwierdzili, że Liszowska nie wygląda na swój wiek!

Cóż za uśmiech,

Śliczne, naturalne zdjęcie,

Więcej niż 17 lat bym Ci na tym zdjęciu nie dała!

Joanna Liszowska w grudniu tego roku będzie obchodzić swoje 43. urodziny.

(…) Coś w tym jest, że życie zaczyna się po 40-tce ale wiecie co? Po 42 dopiero się rozkręca!  W głowie pełno marzeń, w duszy ok. 30lat (…)

– pisała w ubiegłorocznym urodzinowym poście.

Joanna Liszowska należy do aktywnych użytkowników mediów społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się kadrami ze swojej codzienności. Jej Instagram śledzi 189 tysięcy internautów! Należycie do tego grona?

Instagram Joanny Liszowskiej rozgrzany do czerwoności. Aktorka pochwaliła się śmiałym kadrem prosto z plaży! Ten strój niewiele zakrywa [ZDJĘCIE]
Joanna Liszowska wciąż czuje wakacyjny vibe. Aby nieco ochłodzić sobie jesienne dni, aktorka znana m.in. z serialu: "Przyjaciółki" wrzuciła do sieci kadr wykonany na piaszczystej plaży. Temperatura...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze