Julia Wieniawa uwodzi na rajskich wakacjach. Aktorka śmiało eksponuje wdzięki [ZDJĘCIA]

Artystka pokusiła się o publikację wakacyjnych fotografii. W dopasowanym zestawie z uśmiechem staje przed aparatem i oczarowuje fanów. Różowy kolor stylizacji podkreśla jej zapierającą dech w piersiach opaleniznę, a fani nie kryją swojego zachwytu. Jak wypadła? "Ślicznotka" - komentują obserwatorzy.

Julia Wieniawa wypoczywa w cieniu balijskich palm

Julia Wieniawa opublikowała kolejną serię zdjęć z rajskich wakacji na Bali. Aktorka regularnie relacjonuje swój wyjazd na profilu w mediach społecznościowych. Jej wirtualną galerię zdjęć śledzą 2 mln użytkowników. Obserwatorzy mieli okazję zobaczyć już, jak artystka spędza swój wolny czas na łódce, na ognisku, w trakcie ćwiczeń fizycznych czy nawet w hotelu w towarzystwie nietypowego gościa. Czytaj tutaj:

Julia Wieniawa zdecydowała się na odważny krok: "Zrobiłam to". Internauci podzieleni
Młoda artystka zwiedza indonezyjskie wyspy. Jak relacjonuje, wyjazd nie obył się bez sporej dawki wrażeń. Stresu i emocji dostarczyły Wieniawie: wizyta niespodziewanego gościa oraz decyzja, która, jak twierdzi, była spełnieniem jej marzeń. Zrobiła...

Tym razem pokusiła się o udostępnienie efektów zmysłowej sesji na tle artystycznego muralu. Aktorka wybrała dopasowany zestaw złożony ze spódnicy oraz wiązanego topu. Jego różowy kolor podkreśla muśnięte słońcem ciało artystki. W rolce pojawiły się trzy wakacyjne fotografie. Kadry przywodzą na myśl niezwykle egzotyczny klimat, odpoczynek w cieniu palm i chwile pełne relaksu. Wydaje się, że Julia Wieniawa czuje się przed obiektywem jak ryba w wodzie. Odważnie, z uśmiechem pozuje przed aparatem i dzieli się swoimi przeżyciami. Wydaje się, że aktorka poczuła już letni, balijski klimat: „bali babe” [red. Bali kochanie] – czytamy w opisie.

Kolejne zdjęcia po przesunięciu. 

"Piękna i naturalna"

Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać. Pod gorącymi kadrami błyskawicznie pojawiła się cała masa komplementów. Fani nie kryją swojego zachwytu. Posypały się płomienne emotikony i wirtualne serca, których liczba sięga już ponad 71 tys. Artystka umuje uśmiechem, pozytywnym nastawieniem oraz dystansem do samej siebie. Wielbiciele urody aktorki podzielili się swoją pochlebną opinią. Część z wpisów przytaczamy poniżej.

Śliczna!;
Ślicznotka;
Widać, że wczasy udane;
Zjawiskowa;
Słodziak;
Ależ piękna opalenizna – czytamy w sekcji komentarzy. 

Julia Wieniawa uroczo w pościeli. Pokazała, jak wyglądają jej "poranne przytulanki"
Internauci rozpływają się nad nowym towarzyszem aktorki. Nie ukrywają, że ten niemal błyskawicznie skradł ich serca. Zachwyt nad przyjacielem artystki nie milknie. Julia Wieniawa dała teraz ku temu kolejny powód. W jej relacji na Instagramie...

Oceń ten artykuł 0 1
Komentarze