Julia Wieniawa w stroju kąpielowym. Aktorka rozgrzewa sieć! "Wyglądasz fantastycznie"

Młoda artystka podzieliła się efektami kolejnej profesjonalnej sesji zdjęciowej. Julia Wieniawa zaprezentowała nową kolekcję własnej marki odzieżowej. Pośród drzew, w malowniczych okolicznościach przyrody - staje przed obiektywem i oczarowuje instagramową publiczność. Reakcja fanów? "Mega" - sypią się komplementy.

Julia Wieniawa - kariera, Instagram

Julia Wieniawa, 23-letnia aktorka, piosenkarka, bizneswoman, wystąpiła w produkcjach, takich jak: „Rodzinka.pl”, „W lesie dziś nie zaśnie nikt”, „Jak pokochałam gangstera”, „Small World”, „Sala samobójców. Hejter”. Młoda artystka aktywnie udziela się także w sieci. Publikowane przez nią treści cieszą się sporym zainteresowaniem ze strony internetowych odbiorców. Jej instagramowy profil śledzi już ponad 2,1 mln użytkowników.

To właśnie za pośrednictwem mediów społecznościowych gwiazda dzieli się swoimi pomysłami, przemyśleniami i kulisami zawodowych projektów.

Julia Wieniawa - muzyka

23-latka nie zwalnia tempa i prężnie rozwija swoją karierę. Działalność na muzycznej scenie, występy przed publicznością – Wieniawa podbija serca tysięcy słychaczy. Niedawno miejsce miała również premiera jej debiutanckiej płyty pt. „Omamy”. Album składa się z utworów, wśród których wymienia się:

1. Rozkosz;
2. Nie mów;
3. Milczysz;
4. Mi nie żal;
5. SMRC;
6. Wenus;
7. Szpieg;
8. Bądź obok;
9. Nie mam dla Ciebie miłości (Kayax XX Rework);
10.  Na darmo;
11.  Mnożą się sny;
12.  Omamy.

Okładka znalazła się także na Times Square.

Żeby tego było mało… właśnie spełniło się moje największe American Dream. Wieniawka na Times Square. HOW COOL IS THAT?! Thx @spotify – pisała wówczas 23-latka.

Nowa kolekcja

Celebrytka prowadzi firmę pn. „LEMISS”. Marka odzieżowa z początku skupiała się głównie na strojach przeznaczonych do ćwiczeń – jogi. Jeszcze jakiś czas temu pojawiły się pierwsze informacje na temat kolekcji strojów kąpielowych.

Teraz w sprzedaży znalazły się kolejne produkty, a Julia Wieniawa ponownie stanęła przed obiektywem.

Fani: „Wow, tego się nie spodziewałam”

Na Instagramie młodej aktorki pojawiły się ujęcia ze słonecznej sesji. Artystka udostępniła serię czterech kadrów, na których pozuje w strojach kąpielowych, spodenkach oraz pareo w geometryczny wzór.

SUMMER SOUL LIMITED EDITION to kolekcja, która powstała przy współpracy z ilustratorem i grafikiem Grzegorzem Polańskim. Inspiracji do geometrycznych wzorów szukaliśmy w naturze, kosmosie i kartkach ze szkicownika – czytamy w opisie na stronie internetowej sklepu.

Julia Wieniawa zachwyca w wakacyjnym wydaniu. Fotografie w otoczeniu malowniczych okoliczności przyrody podbijają wirtualne serca użytkowników sieci. Aktorka oczarowuje internetową publiczność, a w sekcji komentarzy sypią się komplementy.

Mega;
Piękna;
Wyglądasz fantastycznie;
HOT;
Przepiękne – podkreślają fani.

Kolejne zdjęcia po przesunięciu.

Oceń ten artykuł 2 7

Ogólna ocena Julia Wieniawa w stroju kąpielowym. Aktorka rozgrzewa sieć! "Wyglądasz fantastycznie" to: 22% / 100%, uzyskana z: 9 głosów.
Komentarze