Julia Wieniawa zapłakana: "[...] sinusoida emocjonalna"

Aktorka odważnie otwiera się przed fanami. Relacja gwiazdy porusza i zwraca uwagę na ważną kwestię. "Nie zawsze jest cukierkowo" - czytamy. Julia Wieniawa spogląda w obiektyw cała we łzach. "Czasem trzeba sobie popłakać, żeby się oczyścić, a potem dalej walczyć o swoje" - wskazuje.

Julia Wieniawa - kariera

Julia Wieniawa, wokalistka, influncerka, aktorka znana z produkcji, m.in. takich jak: „Rodzinka.pl”, „W lesie dziś nie zaśnie nikt”, „Jak pokochałam gangstera”, „Kobiety mafii”, „Sala samobójców. Hejter”, „Jak poślubić milionera”, słowem: kobieta wielu talentów, aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Jej instagramowy profil jest obserwowany przez 2,1 mln użytkowników sieci. Artystka udostępnia w wirtualnej galerii zdjęć kadry prezentujące kulisy jej codzienności. W internetowym albumie nie brakuje także ujęć nawiązujących zarówno do jej zawodowych projektów, jak i życia prywatnego.

Julia Wieniawa: "Czasem trzeba sobie popłakać"

Aktorka dzieli się z fanami swoimi przemyśleniami oraz doświadczeniami. Tym razem postanowiła otworzyć się nieco bardziej. W relacji, tzw. InstaStories, zaprezentowała przebieg swojego dnia: „Dziś było tak: […] I tak”. Wieniawa przedstawiła swój zespół, który tworzą: Piotrek, Pola, Jusia i Ola oraz tancerki – czytamy na krótkim nagraniu. Kolejne ujęcie przedstawia zdjęcie młodej celebrytki, umieszczone na czarnym tle. W kadrze widzimy zapłakaną wokalistkę:

Stres+ niewyspanie + presja nałożona przez samą siebie + moja wspaniała tarczyca + ogrom bodźców = sinusoida emocjonalna

wstawiam to tylko po to, żebyście wiedzieli, że nie zawsze jest cukierkowo jak się wydaje na Instagramie i jeśli też macie czasem wszystkiego dość i łapiecie doła– it’s ok [red. to jest okej]. it’s normal [red. to normalne]. przyjmijcie to i nie walczcie z tym. Czasem trzeba sobie popłakać, żeby się oczyścić, a potem dalej walczyć o swoje [red. pisownia oryginalna] – czytamy we wpisie.

Julia Wieniawa zdecydowała się poprawić sobie humor i zamówiła ramen. Wszystko zrelacjonowała na Instagramie. Artystce życzymy wszystkiego dobrego. Trzymamy kciuki za występy na scenie! Wokalistka zaśpiewa na Orange Warsaw Festival 3 czerwca 2022 roku. 

 

fot. juliawieniawa/instagram.com

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze