Justyna Steczkowska zupełnie odmieniona. Pokazała się w platynowym blondzie [FOTO]

Zastanawialiście się kiedyś, jak Justyna Steczkowska wyglądałaby w innym kolorze włosów? Odpowiedź znajduje się na jej profilu na Instagramie. Artystka pokazała się w platynowym blondzie!

fot.AKPA/Podlewski
fot.AKPA/Podlewski

Justyna Steczkowska w platynowym blondzie

Justyna Steczkowska utrzymuje stały kontakt z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Piosenkarka jest bardzo aktywna w sieci, dzięki czemu obserwatorzy mogą dowiedzieć się, co słychać u ich idolki i „podglądnąć” jej kolejne projekty zawodowe. Ostatnio artystka zamieściła na Instagramie nagranie, które zostało wykonane na planie kręcenia teledysku do utworu „WITCH-ER Tarohoro”. W przerwie między ujęciami postanowiła wypowiedzieć się na temat jednej z książek, którą przeczytała. Kiedy polecała lekturę, internauci zapewne mieli problemy, żeby się na tym skupić. Justyna Steczkowska pokazała się im zupełnie odmienionaDługie, ciemne włosy zastąpił… platynowy blond! To jednak nie koniec. Pojawiła się również grzywka obcięta na prosto.

Justyna Steczkowska w platynowym blondzie. Internauci ocenili

Choć to jedynie element charakteryzacji, internauci nie mogli oderwać wzroku od swojej idolki. I to właśnie tego tematu dotyczyły ich liczne komentarze. Wiele osób wypowiedziało się na temat „nowej” fryzury Justyny Steczkowskiej. Jednym „zmiana” bardzo przypadła do gustu, inni natomiast są zdania, że do jej urody bardziej pasują ciemne włosy:

Justynko ależ Ci pięknie w tych włosach
Zdecydowanie lepiej Pani w czarnych włosach.
Jest Pani przepiękna nawet w jasnych włosach
Wygląda Pani obłędnie
Ale pięknie Justynko wyglądasz wow
Syrenka. Idealny kolor włosów!

"To jego brzusio i koniec". Fani Kubickiej reagują na urocze zdjęcie [FOTO]
Sandra Kubicka wkrótce zostanie mamą. Na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym uchwyciła uroczą chwilę. Pokazała, jak przy ciążowym brzuszku czuwa jej piesek.

Oceń ten artykuł 0 0