Kamila z "Rolnik szuka żony 8" pokazała, jak szalała na parkiecie. Nie była sama! Kto jej towarzyszył? [ZDJĘCIA]

Kamila Boś z 8. edycji programu: "Rolnik szuka żony" wrzuciła na Instagram nowe zdjęcia. Tym razem uczestniczka show zaprezentowała się w "tanecznym" wydaniu, a na parkiecie nie była sama! Towarzyszyła jej grupa mężczyzn...

Kamila Boś z „Rolnik szuka żony” na Instagramie

Kamila Boś z 8. edycji programu: „Rolnik szuka żony” nie daje o sobie zapomnieć! Jedna z uczestniczek randkowego show aktywnie działa w mediach społecznościowych, gdzie opowiada o swoim codziennym życiu. Przypomnijmy: piękna blondynka, która na co dzień zajmuje się uprawą pieczarek, w „RszŻ” cieszyła się sporym zainteresowaniem mężczyzn. Rolniczka otrzymała mnóstwo listów! Kamila zaprosiła do swojego gospodarstwa trzech panów, a kolejny etap rozpoczęła z Adamem. Czas pokazał, że wspólna przyszłość jednak nie jest im pisana.

Chociaż Boś zakończyła „Rolnika…” jako singielka, to z pewnością zyskała wielu nowych znajomych, którzy chętnie sprawdzają, jak układa się jej życie po programie. W połowie lutego Kamila świętowała 30. urodziny! Z tej okazji wyprawiła huczną imprezę, na której nie zabrakło także innych bohaterów telewizyjnego projektu. Wśród gości znaleźli się m.in.: Elżbieta Czabator oraz Stanisław Pytlarz.

Stanisław i Kamila z "Rolnik szuka żony" są razem? Uczestnik show jasno odpowiada!
Stanisław Pytlarz i Kamila Boś brali udział w 8. edycji programu: "Rolnik szuka żony". Czy są razem? Na to pytanie odpowiedział sam zainteresowany, który na Instagramie zorganizował sesję "Q&A". Jaka...

Chociaż świętowanie należy już do przeszłości, to Boś chętnie powraca pamięcią do urodzinowej zabawy. „Pomagają” jej w tym zdjęcia, których na jej Instagramie nie brakuje! Właśnie do internetowej galerii rolniczki trafiła kolejna porcja kadrów z imprezy. Tym razem Kamili towarzyszą trzej przystojni panowie…

Przesuń w prawo.

„Rolnik szuka żony 8”. Kamila o tańcu

Wiele wskazuje na to, że podczas wyjątkowego, urodzinowego spotkania z bliskimi Kamila z programu: „Rolnik szuka żony 8” zaprezentowała swoje umiejętności taneczne! Teraz nadszedł czas podziękowań za wsparcie, jakie otrzymała od osób pomagających jej w przygotowaniu „małego pokazu”.

Kto uwielbia tańczyć? JA na pewno! Kiedyś nauka tańca była moim marzeniem, aż w końcu zamieniłam to w wyzwanie. Taniec potrafi wytworzyć ogrom endorfin, rozluźnić, dodać energii, ale i zmęczyć. Mój pomysł występu tanecznego nie udałby się bez @b.kolek, który cierpliwie mnie przygotowywał i uwierzył w moje umiejętności. @b.kolek, @maciej_miskiewicz, Kamil - dziękuję za Wasze zaangażowanie, cierpliwość, poświęcony czas oraz ogrom pozytywnej energii, które od Was dostałam podczas prób i samego występu. Miło się patrzy na Waszą pasję i talent. Spełniacie swoje marzenia? – zastanawiała się w opisie.

Na zamieszczonych fotografiach widać, że Kamila zadbała o każdy detal; także, jeśli chodzi o ubiór. Uczestniczka 8. sezonu „Rolnika…” wybrała krótką i efektowną kreację, która podkreślała jej zgrabną sylwetkę. Obok takich ujęć internauci nie mogli przejść bez słowa!  W komentarzach, obok odpowiedzi na zadane przez Kamilę pytanie, pojawiło się także mnóstwo komplementów. Niektórzy wspominali też o innym telewizyjnym projekcie, jakim jest: „Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami”:

To już teraz tylko „Taniec z Gwiazdami” przed Tobą.

Zjawiskowo jak zawsze.

„Taniec z Gwiazdami”, pięknie!

Wyglądałaś mega! Masz w sobie tyle pięknych talentów.

Pięknie Pani wygląda i z pewnością pięknie wyglądał ten taniec.

Myślicie, że Kamila z „Rolnika…” wkrótce pojawi się w tanecznym show?

Kamila z "Rolnika..." naturalnie. Tak zwróciła się do internautów. "Nosek troszeczkę czerwony"
Kamila Boś z programu: "Rolnik szuka żony 8" nagrała krótkie wideo, w którym zwróciła się do użytkowników Instagrama. Uczestniczka show wspomniała m.in. o tym, jak czuje się po...

Oceń ten artykuł 3 5

Ogólna ocena Kamila z "Rolnik szuka żony 8" pokazała, jak szalała na parkiecie. Nie była sama! Kto jej towarzyszył? [ZDJĘCIA] to: 37% / 100%, uzyskana z: 8 głosów.