Karolina Gilon obwieściła w sieci: "Przyłapano mnie na romansie". Modelka szybko wyjaśniła swoją wypowiedź

Karolina Gilon nie próżnuje! Modelka przebywa obecnie w Hiszpanii, gdzie kręcone są nowe odcinki programu: "Love Island. Wyspa miłości". Znalazła także czas na szybką wycieczkę, a relację wrzuciła na Instagram. Zaczęła od... zaskakującego wyznania!

Karolina Gilon w programach TV

Karolina Gilon to modelka, która znakomicie odnalazła się także w świecie TV! Swoje pierwsze kroki przed kamerami stawiała m.in. w programie: „Top Model”, w którym była uczestniczką. Obecnie to „twarz” produkcji emitowanych w Polsacie i „Czwórce”. „Ninja Warrior Polska” oraz „Love Island. Wyspa miłości” – to tytuły, w których Gilon doskonale sprawdza się jako prowadząca.

Widzowie mogą oglądać nowe odcinki „Love Island 8” z piękną Karoliną jako gospodynią show. Praca nad projektem wiąże się z obecnością modelki w Hiszpanii. Gilon znalazła także czas na odpoczynek, o czym może świadczyć jej najnowsza publikacja. Prowadząca „LI” zdradziła bowiem, że wybrała się do „miasteczka smerfów”, a towarzyszyli jej w tym brat i przyszła bratowa.

Karolina Gilon z bratem na Instagramie

Karolina Gilon należy do grona gwiazd ,które strzegą swojej prywatności. Raczej niechętnie odpowiada na pytania o to, czy ma chłopaka i jak wygląda jej życie poza kamerami. Teraz jednak postanowiła zrobić wyjątek i podzieliła się  internautami pamiątkowym nagraniem. Z relacji modelki wynika, że zwiedziła oryginalne, niebieskie miasto, w którym jest… pełno figurek smerfów! W eskapadzie wzięli też udział bliscy Karoliny: jej brat – Bartosz wraz z narzeczoną.

Upsi, przyłapano mnie na romansie – i to ze smerfem! Żartuję – rozpoczęła z humorem Gilon, by następnie „oprowadzić” fanów po malowniczej miejscowości.

Juzcar-hispzańskie miasteczko Smerfów awwww. Wiedzieliście o istnieniu takiego miejsca? – zastanawiała się w opisie.

Najnowszy wpis Karoliny Gilon z pewnością wywołał uśmiechy na twarzach internautów. Dowód? Zostawione komentarze, w których prym wiodą miłe słowa!

Cudowne miejsce z cudowną Karoliną.

Piękna z Ciebie Smerfetka.

Super! Musimy się koniecznie tam wybrać – brzmią odpowiedzi pod postem modelki.

Mieliście okazję być w „miasteczku smerfów”?

"Trzęsienie ziemi" na "Love Island". To koniec związku Lori i Bartka?! [SPOILER]
Na "Love Island" sporo się dzieje! Casa Amor to etap mający pomóc zweryfikować, które związki są najsilniejsze. Czyżby jeden z nich właśnie przechodził do historii? Uwaga - poniżej spoiler nowego odcinka!

Oceń ten artykuł 2 4

Ogólna ocena Karolina Gilon obwieściła w sieci: "Przyłapano mnie na romansie". Modelka szybko wyjaśniła swoją wypowiedź to: 33% / 100%, uzyskana z: 6 głosów.