"Love Island 8". To koniec Lori i Bartka na "Wyspie miłości"?! Zaskakująca wypowiedź uczestniczki show! [SPOILER]

Na "Love Island" sporo się dzieje! Casa Amor to etap mający pomóc zweryfikować, które związki są najsilniejsze. Czyżby jeden z nich właśnie przechodził do historii? Uwaga - poniżej spoiler nowego odcinka!

„Love Island. Wyspa miłości”, sezon 8., odcinek 22. Co się wydarzyło? Streszczenie

Uczestnicy „Love Island 8” nie zwalniają tempa! Nowy odcinek przyniósł wiele zaskakujących momentów: były namiętne pocałunki, szczere rozmowy i przemyślenia. Podczas gdy wiele wskazywało na to, że Weronika da szansę Kubie, to finalnie kobieta stwierdziła, że nie chce z nim wchodzić w związek. Wszystko za sprawą słów mężczyzny dotyczących jej wyglądu: Jakub określił bowiem skórę Weroniki jako „sflaczałą”.

Zapowiedź nowego odcinka zostawiła widzów z wieloma tajemnicami. Już wiadomo, że w 23. epizodzie, który TV 4 wyemituje dziś – w piątek 29 września o godz. 21:00 – do willi wrócą Karolina i Albert. Jak drugi raz odnajdą się na "Wyspie miłości"? Na zakończenie wczorajszej odsłony „Love Island 8” oglądający otrzymali także spoiler: dzięki zeskanowaniu specjalnego kodu mogli przejść do krótkiego wideo, który dopiero pojawi się w odcinku. Jest to wypowiedź nagrana przez Lori, która zwróciła się bezpośrednio do swojego partnera – Bartka…

Nowy odcinek „Love Island”. Lori i Bartek rozstaną się?

Lori i Bartek z „Love Island” dotychczas byli jedną z najsilniejszych par na „Wyspie miłości”. To właśnie na ten duet widzowie oddali najwięcej odpowiedzi w głosowaniu na najsympatyczniejszy związek. Niestety kolejny etap programu pokazał, że kobieta nie do końca uwierzyła w jej relację z przystojnym strażakiem. Teraz wiele wskazuje na to, że Islanderka prześle do Casa Amor wiadomość, w której podziękuje Bartkowi oraz zakomunikuje mu, że to koniec. Poniżej nagranie, które jest już dostępne na YouTube.

Cześć, Bartek. Nie mamy możliwości porozmawiania ze sobą twarzą w twarz, a muszę wyrzucić z siebie pewną rzecz, żeby być fair w stosunku do ciebie i fair w stosunku do ciebie. Miałam czas na przemyślenia i nasza relacja była piękna, miła, ale jednak nie tego oczekuję od związku. I nie jest to spowodowane nikim konkretnym, po prostu chyba czegoś mi brakowało, a chciałabym być usatysfakcjonowana w stu procentach i też chciałabym tej satysfakcji dla ciebie – tymi słowami Lori zwróciła się do swojego „ex”.

Uczestnicy „Love Island 8” – które pary przetrwają?

Zachowanie Lori z „Love Island 8” mocno zdziwiło widzów, którzy pisali w komentarzach pod postami na Instagramie:

Lori pożałuje, ale cóż.

Lori lepiej niż Bartek nie trafisz. A później będzie płacz, że facet ją źle traktuje i powie, że docenia Bartka.

Szkoda, Bartek pewnie wejdzie sam i tym sposobem odpadnie. Lori mogła od razu mu powiedzieć, że ma inne oczekiwania w związku.

Lori pokazuje swoje prawdziwe oblicze.

Czy rzeczywiście Lori postanowi zakończyć relację z Bartkiem? A może jest to nagranie ukazujące jedynie fragment większej wypowiedzi? Co jeszcze przyniesie „Love Island”? Już wkrótce się o tym przekonamy!

Uczestnicy "Love Island" zażenowani zachowaniem uczestników. "Przesadzili"
Gorąco na "Love Island"! Uczestnicy dali się ponieść chwili, a wszystko zarejestrowały kamery. Nowy odcinek "LI" nie do końca spodobał się jednak widzom... Dlaczego?

Oceń ten artykuł 0 3