Karolina Gilon prezentuje mokre ciało, pozując w stroju kąpielowym. Tak prowadząca "Love Island" spędza czas wolny! [WIDEO]

Karolina Gilon przesłała internetową "pocztówkę z Hiszpanii", czyli miejsca, w którym powstają nowe odcinki programu: "Love Island. Wyspa miłości". Między nagraniami modelka wygospodarowała kilka chwil "dla siebie", stawiając na relaks w basenie. Gorące nagranie trafiło na jej instagramowy profil!

Karolina Gilon w stroju kąpielowym

Karolina Gilon doskonale wie, jak połączyć pracę z… wakacjami! Od samego początku piękna modelka jest prowadzącą program: „Love Island. Wyspa miłości”. Projekt jest realizowany w Hiszpanii, a obecnie trwają zdjęcia do nowego, szóstego sezonu. Karolina Gilon czuwa nad tym, by uczestnicy show odnaleźli swoje „bratnie dusze”, a każde jej wejście do willi elektryzuje mieszkańców „Wyspy miłości”.

Na szczęście pobyt w Hiszpanii to nie tylko praca! Karolina Gilon opublikowała na Instagramie krótki filmik przedstawiający, jak spędza czas wolny. Przy okazji modelka zaprezentowała się w dopasowanym stroju kąpielowym, który podkreślił jej zgrabną sylwetkę, a także odsłonił tatuaże zdobiące ciało.

Karolina Gilon na Instagramie

Karolina Gilon cieszy się na Instagramie sporą popularnością, a internauci chętnie publikują każdy jej post. Tym razem nie mogło być inaczej! Sekcja komentarzy pod nagraniem szybko wypełniła się wpisami od oczarowanych fanów:

Super, Karola.

Jest ogień!

Petarda.

Takie piątki to ja kocham.

To już kolejny post ukazujący Gilon w „wakacyjnym” wydaniu. Prowadząca „Love Island” ochoczo wypełnia swoją galerię rozmaitymi filmikami oraz ujęciami, ukazując się w różnych odsłonach.

Karolina Gilon prowadzącą „Love Island”

Karolina Gilon swoją przygodę z TV rozpoczęła jako uczestniczka 5. edycji programu: „Top model”. Następnie współpracowała ze stacją TTV, prowadząc „Drugą twarz”. Od trzech lat jest gospodynią „Love Island”, witając na „Wyspie miłości” coraz to nowych uczestników.

Program zatytułowany: „Love Island. Wyspa miłości” ukazuje codzienne życie singli, którzy zamieszkali w jednej z hiszpańskich willi. Osoby, które wcześniej się nie znały, przebywają ze sobą przez cały czas, będąc bez dostępu do mediów i „świata zewnętrznego”. W taki sposób nawiązują nowe znajomości, przyjaźnie, a nawet związki! Spory wpływ na ich losy mają widzowie, którzy – korzystając ze specjalnej aplikacji – decydują, które pary powinny brać dalszy udział w projekcie. Karolina Gilon od początku jest związana z „LI”, a widzowie pokochali ją w roli gospodyni.

Kim jest lektor z "Love Island"? To on podbił serca publiczności! "Jest w tym wszystkim najlepszy"
Wiecie, jak wygląda lektor programu: "Love Island. Wyspa miłości"? Maciej Kasprzyk, bo o nim mowa, aktywnie działa w mediach społecznościowych. Poniżej znajdziecie sporo jego zdjęć!

Oceń ten artykuł 0 0