To on podbił serca widzów "Love Island"! Kim jest tajemniczy lektor? Tak wygląda Maciej Kasprzyk!

Wiecie, jak wygląda lektor programu: "Love Island. Wyspa miłości"? Maciej Kasprzyk, bo o nim mowa, aktywnie działa w mediach społecznościowych. Poniżej znajdziecie sporo jego zdjęć!

Kim jest lektor z programu: „Love Island. Wyspa miłości”?

„Love Island” to program, w którym główną rolę odgrywają oczywiście uczestnicy. Single i singielki pojawili się na „Wyspie miłości” po to, by odnaleźć „bratnią duszę”. Czy im się to uda? Odpowiedź na to pytanie przyniosą nowe odcinki 6. sezonu, które można oglądać od poniedziałku do piątku oraz w każdą niedzielę o godz. 22:10 w telewizji Polsat.

Gorąco na "Love Island"! Widzowie nie zostawili suchej nitki na uczestnikach: "Wychodzi inne oblicze"
Uczestnicy 6. edycji programu: "Love Island. Wyspa miłości" nie zwalniają tempa! W nowym odcinku mieszkańcy willi dali upust swoim emocjom, a ich zachowanie nie do końca spodobało się widzom. W sieci pojawiło...

Od samego początku „twarzą” show jest Karolina Gilon, a od drugiej edycji każdy epizod komentuje lektor – Maciej Kasprzyk. O tym, że cieszy się on sporą sympatią widzów „LI”, świadczyć mogą pochlebne komentarze, które pojawiają się w sieci niemal po każdej emisji programu:

Lektor to jakieś złoto.

On jest w tym wszystkim najlepszy, uwielbiam jego teksty.

Bez lektora nie miałoby to wszystko sensu.

Lektor wygrałeś. Oglądalność jest dzięki tobie.

Chociaż zwykle jest on „schowany” za mikrofonem, to w ostatnim czasie „lex” coraz chętniej pojawia się też w mediach społecznościowych. Kim jest więc Maciej Kasprzyk?

Maciej Kasprzyk w „Love Island”

Lektor „Love Island” na co dzień pracuje m.in. jako DJ w klubach. Do ekipy „LI” dołączył w drugiej edycji i przez długi czas nie pojawiał się w materiałach promujących show, zostając „tajemniczą postacią”. Przy okazji 5. sezonu Karolina Gilon dokonała „prezentacji” Kasprzyka na Instagramie, nagrywając z nim krótki filmik:

Obecnie na oficjalnych profilach programu znaleźć można dodatkowe materiały, w tym m.in. rozmowy „Lexia” z Karoliną Gilon oraz z uczestnikami, którzy opuścili willę.

Maciej Kasprzyk aktywnie działa także w mediach społecznościowych. To właśnie tam publikuje rozmaite kadry, m.in. nawiązujące do jego przygody z „Wyspą miłości”. 

Oglądacie nowy sezon „Love Island”?

Karolina Gilon pokazała tatuaże. Tak prowadząca "Love Island" pozowała w spontanicznej sesji! "Robi wrażenie"
Karolina Gilon doskonale wie, jak zwrócić uwagę internautów! Do jej instagramowej galerii zdjęć niedawno trafiły kadry wykonane przy basenie. Piękna modelka śmiało prezentowała zgrabną...

 

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze