Karolina Pisarek podzieliła się radosną nowiną! Razem z ukochanym zaczyna nowy etap. "Gratulacje"

Parę czeka nowe "wyzwanie", nowy rozdział życia, który planują wspólnie dzielić. Modelka poinformowała o wszystkim za pośrednictwem mediów społecznoścowych. Szczęśliwe wieści szybko obiegły sieć, a internauci i znajomi z branży nie omieszkali złożyć życzeń i gratulacji.

"Marzenie się spełniło" - podkreśla Karolina Pisarek

Modelka udostępniła na swoim Instagramie, który śledzi ponad 876 tysięcy osób, nowe fotografie. Przy okazji publikacji podzieliła się z fanami radosną nowiną. Tą dzieli razem z ukochanym narzeczonym i, jak podkreśla we wpisie, przyszłym mężem Rogerem Sallą. Partner modelki oświadczył się jej podczas wspólnego egzotycznego wyjazdu na Malediwy. Teraz stoi przed nimi nowe „wyzwanie”, nowy etap życia, który planują wzajemnie dzielić. Zdjęcia wywołały niemałe poruszenie w sekcji komentarzy. Po 21 godzinach od publikacji pod postem zebrało się ponad 61 tysięcy wirtualnych serduszek. Czego dotyczył? Odpowiedzi udziela sama Karolina Pisarek.

Kolejny nowy rozdział. Nasz dom. Marzenie się spełniło, teraz mamy ciepły kąt, w którym będziemy wspólnie żyć i kreować piękną przyszłość #rodzina #miłość #homeiswheremyheartis #partnerincrime #loveofmylife #futurehusband – czytamy na jej profilu w mediach społecznościowych.

"Cudowności dla Was"

Najnowsze kadry nie umknęły uwadze użytkowników, którzy pospieszyli z pisaniem gratulacjiSzczęśliwe wieści szybko obiegły sieć, a zachwytom nie ma końca. Serdeczności i wyrazy uznania pozostawili po sobie także inne postacie ze świata show-biznesu, które życzyły parze szczęścia w nowym miejscu.

Życzę Wam aby to miejsce, w którym zakotwiczycie, stało się dla Was tym najlepszym i najpiękniejszym miejscem do życia;
Piękny dom;
Sztos! Gratulacje;
Gratulacje!!! Dom marzenie;
Idziesz jak burza;
Powodzenia kochani - pojawiają się komentarze.

Czytaj także:

Karolina Pisarek śmiało odsłania biust! "Jak milion dolarów" [ZDJĘCIE]
Modelka błyszczy na czerwonym dywanie. Jej stylizacja oczarowała internautów. Odważna sukienka z nutką elegancji zachwyca. Wyeksponowane wdzięki, długie, zgrabne nogi i onieśmielający uśmiech. "Nasza najpiękniejsza" - komentowali fani.

Karolina Pisarek obściskuje się z ukochanym. Ślub?
Karolina Pisarek dzieli się swoim szczęściem z fanami. A powody do radości daje jej nie kto inny, jak narzeczony. Modelka opublikowała gorące zdjęcie w objęciach ukochanego. Para wygląda niemalże identycznie!

Oceń ten artykuł 0 0