Karolina Pisarek zdradziła swoje sekrety! Modelka opowiedziała o kulisach międzynarodowego sukcesu [WYWIAD]

Karolina Pisarek to modelka, która ostatnio wygrała program "Ameryka Express". Jest również finalistką 5. edycji Top Model. Wprawdzie wówczas nie zwyciężyła, jednak teraz odnosi nie małe sukcesy w modelingu. W styczniu 2019 jako pierwsza Polka znalazła się na liście 100 Najpiękniejszych Twarzy Świata. O kulisach swojego sukcesu opowiedziała w rozmowie z Angeliką Wielgus-Lach.

Karolina Pisarek - jedna z Najpiękniejszych Twarzy Świata

W najnowszym odcinku na kanale Kulisy Sukcesu Angelika Wielegus-Lach podpytała finalistkę Top Model, jak to się stało, że jest teraz najbardziej rozchwytywaną modelką na świecie. Pochodząca ze Szczecinka - Karolina Pisarek opowiedziała o plusach i minusach życia w tej branży. Co ciekawe, zdradziła też na jakie zarobki może liczyć jedyna Polka na liście 100 najpiękniejszych twarzy świata.

Karolina Pisarek zdradziła również odrobinę sekretów z dzieciństwa. Możecie dowiedzieć się, jaka była w czasie szkolnych lat. Nie zabrakło również wątku dotyczącego telewizyjnego show. Modelka postanowiła szczerze przeanalizować swój udział w programie "Ameryka Express", w którym pokazała swój waleczny charakter i razem ze swoją przyjaciółką pokonała innych uczestników. Na tym jednak nie koniec... Zobaczcie sami!

Karolina Pisarek i jej kulisy sukcesu

Wielkie biznesy w czasach koronawirusa. Rafał Sonik, Łukasz Dojka i Piotr Kocoń o stratach w obliczu kryzysu [WYWIAD]
Trzy wielkie biznesy, trzech rozmówców - tym razem w związku z aktualną sytuacją związaną z pandemią, Angelika Wielgus-Lach zdecydowała się na wywiad online. Rafał Sonik, Łukasz Dojka i...

Rafał Sonik radzi co zrobić żeby odnieść sukces!
Sukces osiągamy dzięki znajomościom, czy dobremu zrządzeniu losu? Pierwszy milion trzeba ukraść, czy na niego zapracować. Na te i inne pytania odpowiedzą goście Angeliki Wielgus-Lach w cyklu Kulisy Sukcesu.

"Ameryka Express". Drugą edycję zwyciężyły Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska!
Znamy parę, która wygrała drugą edycję programu "Ameryka Express"! Okazało się, że pierwsze na mecie pojawiły się Karolina Pisarek i jej przyjaciółka Marta Gajewska-Komorowska! Modelki...

Oceń ten artykuł 4 1

Ogólna ocena Karolina Pisarek zdradziła swoje sekrety! Modelka opowiedziała o kulisach międzynarodowego sukcesu [WYWIAD] to: 80% / 100%, uzyskana z: 5 głosów.