Kasia Dziurska ma wysportowaną sylwetkę. Jak ją utrzymuje? "Nie osiadam na laurach"

Kasia Dziurska, mimo chorób Hashimoto i SIBO, może pochwalić się wysportowaną sylwetką. 35-latka zdradziła na Instagramie, jak się jej to udaje. "Moje ciało mi się za to odwdzięcza" - napisała.

Kasia Dziurska na Instagramie

Kasia Dziurska zdobyła fanów w social mediach dzięki występom w programach rozrywkowych, takich jak: "Taniec z Gwiazdami" czy "Dance Dance Dance". Obecnie jej profil na Instagramie obserwuje ponad 430 tysięcy użytkowników sieci. Celebrytka często publikuje w sieci wpisy dotyczące zdrowego trybu życia. Jest to ściśle związane z jej największą pasją, którą rzecz jasna jest sport.

Trenerka personalna nie tylko motywuje swoich obserwatorów do ćwiczeń, ale i przekazuje im praktyczne porady na temat utrzymania idealnej sylwetki. Tym razem 35-letnia influencerka postanowiła ujawnić internetowej społeczności, jak udaje się jej utrzymać dobrą figurę, mimo chorób Hashimoto i SIBO.

Kasia Dziurska ma wysportowaną sylwetkę

Gwiazda mediów społecznościowych zdecydowała się niedawno zdradzić, w jaki sposób zadbała o smukłą figurę. Celebrytka stwierdziła, że tylko regularna praca nad ciałem przyniesie zadowalające efekty.

Cierpliwa praca zawsze przynosi efekty! Pytacie mnie, jak to robię, że mając Hashimoto i SIBO, mam siłę, energię, moja sylwetka się stale zmienia na plus. Nie ma złotego środka. Praca, praca i jeszcze raz praca! Nie osiadam na laurach, nie załamuje się, jak jest gorzej, konsekwentnie robię swoje, a moje ciało mi się za to odwdzięcza

– napisała.

Osiągnięcie i utrzymanie szczupłej i zdrowej sylwetki to kwestia codziennych wybór, które przybliżają, bądź oddalają nas od celu!

– dodała.

Oceń ten artykuł 0 0