Kasia Dziurska pozdrawia z Dominikany, pozując w bikini. Napisała kilka słów do fanek [FOTO]

Kasia Dziurska wrzuciła do sieci kilka zdjęć z Dominikany. 35-letnia celebrytka zapozowała na nich w skąpym stroju kąpielowym. W opisie zaapelowała do swoich fanek, przekazując im kilka motywujących słów.

Kasia Dziurska na Instagramie

Kasia Dziurska wkroczyła do polskiego show-biznesu dzięki występom w programach rozrywkowych, takich jak: "Taniec z Gwiazdami" czy "Dance Dance Dance". Poza tym od czasu do czasu zapraszano ją w roli ekspertki do porannych show, w których wypowiadała się na temat aktywnego trybu życia. Celebrytka skupia obecnie swoją medialną aktywność wokół profilu na Instagramie. Dotychczas jej wirtualną galerię zdjęć zaobserwowało ponad 430 tysięcy internautów.

Influencerka z przyjemnością dzieli się z fanami prywatnym i zawodowym życiem. Oprócz tego często publikuje w social mediach sensualne zdjęcia, na których odważnie prezentuje swoją kobiecość. Tym razem 35-latka zdecydowała się wrzucić na Instagrama motywujący wpis, do którego dołączyła zmysłowe kadry.

Kasia Dziurska w bikini

Gwiazda mediów społecznościowych już kilka tygodni temu zdecydowała się spakować walizki i opuścić Polskę na czas zbliżającej się nieubłaganie zimy. Kasia wyleciała wraz z narzeczonym do słonecznej Dominikany. Nie trzeba było czekać długo, by 35-letnia influencerka zaczęła publikować pierwsze fotografie ze słonecznego miejsca, w którym będzie rezydować przez najbliższe kilka miesięcy.

W czwartek Dziurska wzbogaciła swoją wirtualną galerię o cztery zdjęcia, na których pozuje w różowym bikini. Publikując kadry, zwróciła się do fanek:

Miej odwagę, by podjąć decyzję. Siłę, by w niej wytrwać i cierpliwość, by doczekać się efektów!

– zaapelowała.

Użytkownicy sieci błyskawicznie zareagowali na te ujęcia, obsypując je komplementami. "Kasiu, wyglądasz bosko" – komentują obserwatorzy.

Przesuń w prawo, aby zobaczyć kolejne fotografie.

Oceń ten artykuł 0 1