Kasia Dziurska wykonuje szpagat i odważnie prezentuje pośladki. "Petarda" [FOTO]

Kasia Dziurska wrzuciła na Instagrama śmiałą fotografię. Celebrytka zaprezentowała się fanom w stroju kąpielowym podczas wykonywania szpagatu. "No to pokazałaś" - komentują internauci.

Kasia Dziurska na Instagramie

Kasia Dziurska zyskała ogólnopolską rozpoznawalność, gdy pojawiła się w popularnych programach rozrywkowych, takich jak: "Taniec z Gwiazdami" czy "Dance Dance Dance". 35-letnia celebrytka pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami dzięki instagramowemu profilowi, który do tej pory zaobserwowało prawie 435 tysięcy użytkowników sieci. Influencerka z chęcią dzieli się z fanami nie tylko prywatnym życiem, ale i swoją największą pasją, którą jest sport.

Trenerka personalna nie boi się publikować w sieci odważnych kadrów. 35-latka przez długi czas pracowała nad uzyskaniem idealnej sylwetki, a teraz często wrzuca do social mediów śmiałe fotografie, na których podkreśla swoje kobiece wdzięki.

Kasia Dziurska w bikini robi szpagat

W niedzielę celebrytka wzbogaciła swoją wirtualną galerię zdjęć o kolejne zdjęcie, które niemal natychmiast przykuło uwagę jej obserwatorów. Kasia zdecydowała się zapozować w trakcie wykonywania szpagatu, mając na sobie skąpy strój kąpielowy. Influencerka zadbała także o odpowiedni kadr, bo tłem fotografii jest słoneczne wybrzeże.

Reakcja internautów na najnowszą publikację trenerki mogła być tylko jedna. Pod ujęciem posypały się komplementy. Użytkownicy sieci są zgodni: tak gorąco na profilu Kasi już dawno nie było!

OMG, no to pokazałaś

Nic bardziej hot dziś nie zobaczę

Petarda

Wow, Kasia! Ale ty jesteś hot

Pięknie i ślicznie wyglądasz

– czytamy w sekcji komentarzy.

Oceń ten artykuł 2 4

Ogólna ocena Kasia Dziurska wykonuje szpagat i odważnie prezentuje pośladki. "Petarda" [FOTO] to: 33% / 100%, uzyskana z: 6 głosów.