Katarzyna Cichopek w wyjątkowym towarzystwie. "Cudowna rodzinka" [ZDJĘCIE]

Gotowi na święta? Bo bohaterowie "M jak miłość" tak! Katarzyna Cichopek, która w serialu gra Kingę, pokazała kadr prosto z planu. Tak pozowała wraz z "emkową" rodziną!

Katarzyna Cichopek w „M jak miłość”

Katarzyna Cichopek z serialem: „M jak miłość” jest związana niemal od samego początku. Jako Kinga Filarska (obecnie: Zduńska) stworzyła zgrany duet z Piotrem, z którym powitała czwórkę dzieci. Para doczekała się m.in. bliźniaczek! Chociaż prywatnie Kasia Cichopek jest mamą nieco mniejszej gromadki (ze związku z Marcinem Hakielem ma dwie pociechy: Adama i Helenę), to w roli rodzicielki odnalazła się doskonale!

Już wiadomo, że powstaje specjalny odcinek „M jak miłość”. Póki co szczegóły dotyczące projektu nie są jeszcze znane, ale najprawdopodobniej widzowie zobaczą ten epizod w nadchodzące święta. Prace na planie „Mjm” trwały kilka dni, a odtwórczyni roli Kingi pochwaliła się na Instagramie iście bożonarodzeniowym ujęciem. Do wspomnianego kadru pozowała wraz z serialowymi dziećmi oraz mężem.

Katarzyna Cichopek i serialowe dzieci

Katarzyna Cichopek zgromadziła na Instagramie sporą publiczność – to już ponad pół miliona obserwujących! Aktorka i współprowadząca program: „Pytanie na śniadanie” publikuje tam rozmaite posty. Wśród nich nie brakuje m.in. obrazów, na których znalazł się obecny partner gwiazdy „Mjm” – Maciej Kurzajewski.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Maciej Kurzajewski (@maciejkurzajewski)

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel razem ustalili, że nie będą upubliczniać w mediach społecznościowych fotografii, na których twarze ich dzieci są w pełni widoczne. Stąd też próżno szukać w sieci takich ujęć. Zupełnie inaczej jest w przypadku serialowych latorośli: na opublikowanym zdjęciu prawie cała rodzina Zduńskich patrzy prosto przed siebie!

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek)

Świąteczny odcinek „M jak miłość” 2023. Co się wydarzy?

Świąteczne dekoracje, odświętne stroje oraz szerokie uśmiechy – wszystko to znalazło się na nowej fotografii.

Szalone święta u Zduńskich. Coming soon… - brzmi zamieszczony przez aktorkę podpis.

W komentarzach nie zabrakło odpowiedzi od użytkowników sieci, którzy śledzą zarówno „M jak miłość”, jak i internetowe poczynania gwiazdy.

Cudowna rodzinka, ślicznie wyglądacie, kocham święta.

Dzieci podobne do taty bardziej niż do mamy.

Uwielbiam święta Bożego Narodzenia.

Rewelacyjnie – pisali.

Wielki powrót do "M jak miłość" na święta? Kacper Kuszewski wymownie komentuje
W zeszłym roku świąteczny odcinek "M jak miłość" był pełen zaskoczeń. W Grabinie pojawił się m.in. Marek (Kacper Kuszewski). Czy w tym roku aktor także powrócił do produkcji? Jest komentarz!

 

Oceń ten artykuł 2 0

Ogólna ocena Katarzyna Cichopek w wyjątkowym towarzystwie. "Cudowna rodzinka" [ZDJĘCIE] to: 100% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.