Katarzyna Skrzynecka przekazuje smutne wieści. Artystka w żałobie: "Są już RAZEM"

Jurorka programu telewizyjnego pt. "Twoja twarz brzmi znajomo" przekazała smutne informacje. W opublikowanym na Instagramie wpisie żegna niezwykle bliską jej osobę. "Pani Kasiu... Mocno przytulam" - komentują internauci.

Katarzyna Skrzynecka publikuje poruszający wpis

Katarzyna Skrzynecka, polska aktorka, piosenkarka, kompozytorka, prezenterka telewizyjna, pojawiała się na ekranie produkcji, takich jak: „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3”, „Na dobre i na złe”, „Bulionerzy”, „Nocne graffiti”. Jako aktorka dubbingowa podkładała głos w „Pięknej i Bestii”, „Aladynie”, „Anastazji”, „Ralphie Demolce w internecie” i wielu innych. Artystka cieszy się niemałą popularnością także jako jurorka popularnego muzycznego show pt. „Twoja twarz brzmi znajomo”. Skrzynecka aktywnie udziela się w sieci, a jej instagramowy profil przyciąga 183-tys. publiczność.

Ostatnie publikacje artystki poruszyły fanów. W jednym z wpisów Katarzyna Skrzynecka przyznaje: „Czasem mnie tu nie ma, bo nie trzeba zawsze tu "być”. Widocznie mam powody być tam, gdzie teraz moje miejsce i moje serce. Z Tatulem, z którym byłam do końca. 18 czerwca”. W ramach kolejnego materiału artystka udostępnia zdjęcia z rodzinnego archiwum. Te zostają opatrzone opisem:

Są już RAZEM. Tatul... Mama... Stryj - ukochany Brat Bliźniak... Nie napiszę nic więcej, bo to, co najważniejsze, mówi się swoim Bliskim z serca w serce, z oczu w oczy, z Serca i Czułych Myśli do Nieba, a ONI i tak to słyszą i wiedzą, a nie na social mediach.

Fani i znajomi z branży w słowach wsparcia

Mama Katarzyny Skrzyneckiej, z którą łączyła ją niezwykła więź i relacja, zmarła w 2008 roku. Pani Magdalena przegrała walkę z chorobą nowotworową. Jak dowiadujemy się z najnowszego wpisu uczestniczki pierwszej edycji „Tańca z gwiazdami”, odszedł także jej ukochany tata, Włodzimierz Skrzynecki.

Tatul KOCHAŁ przyrodę, piękne chmury, krajobrazy, ptaki, serdeczny uśmiech, zgodę, pokorę życia, pogodę ducha, zdrowy styl życia, muzykę klasyczną, wycieczki rowerowe, ballady na jazzową trąbkę I NAS. Najbardziej na Świecie – dodaje.

Znane postacie ze świata show-biznesu wsparły artystkę dobrym słowem. Do tych dołączyli się także fani.

Kasiula, ja ich właśnie dokładnie takich pamiętam! Jak z tego zdjęcia! Twoją Mamę, zawsze obecną, życzliwą i uważną i Twojego Tatę, uśmiechniętego i wpatrzonego w Was obie... Przytulam Cię mocno. Wiem, jak Ci ciężko – pisze Kinga Rusin.

Bardzo Cię Kasiu i Waszą rodzinę przytulam i wspieram! – podkreśla Piotr Gąsowski.

Kasiu przytulamy Cię – zaznacza Janusz Chabior.

Tak mi przykro. Piękni byli;
Wyrazy współczucia;
Pani Kasiu... Mocno przytulam;
Pani Kasiu, tule mocno, to ciężki czas – czytamy w sekcji komentarzy.

Skaładamy najszczersze kondolencje i wyrazy współczucia.

Oceń ten artykuł 0 0