Klaudia El Dursi: "Jestem ogromnie wdzięczna za ten czas". Gwiazda w osobistych wpisach

Modelka zdobyła się na szczere wyznanie. Na jej Instagramie pojawiła się seria relacji oraz fotografie opatrzone krótkim, sentymentalnym wpisem. "Nie umiem opisać smutku, który teraz czuję" - czytamy przy jednym z kadrów.

Klaudia El Dursi: "Panamo, dziękuję Ci za Wszystko"

Klaudia El Dursi, wraz z całą ekipą telewizyjną realizującą program „Hotel Paradise” oraz swoją rodziną, na 4 miesiące przeniosła się do słonecznej Panamy. To właśnie w Ameryce Środkowej nagrywano kolejne odcinki popularnego show. Gwiazda na bieżąco relacjonowała kulisy życia poza kamerami i światłami reflektorów. Nie zabrakło ujęć z przygotowań, piaszczystej plaży, basenu z krystaliczną wodą czy rodzinnych fotografii obrazujących wspólnie spędzony czas w towarzystwie najbliższych.

Przygoda dobiegła jednak końca. Na profilu, obserwowanym przez 800 tysięcy użytkowników sieci, pojawiły się zdjęcia i krótkie filmiki, które wskazywały, że nadszedł czas pożegnań. Prezenterka reality-show, dobrze znana widzom także z programu „Top Model”, nie kryła łez. Celebrytka opublikowała krótkie ujęcia, które opatrzyła wymownymi opisami:

Nie umiem opisać smutku, który teraz czuję. To był cudowny czas i zostawiam tu kawałek mojego serca…

Panamo, dziękuję Ci za Wszystko. Mam nadzieję, że do zobaczenia – czytamy.

fot. instagram.com/klaudia_el_dursi

"Już tęsknię"

Przejęta wyjazdem Klaudia El Dursi zdecydowała się także na udostępnienie serii fotografii w swojej wirtualnej galerii. Nie zabrakło także komentarza odnoszącego się do całej sytuacji. I choć klimat zdjęć nieco różni się od obrazów smutnej prowadzącej z InstaStories, sam wpis wydaje się być dość sentymentalny i poruszający.

Właśnie opuściłam moją cudowną Panamę, która zachwycała mnie pięknem każdego dnia przez ostatnie 4 miesiące. Jestem ogromnie wdzięczna za ten czas i za te wszystkie cudowne wspomnienia, które pozostaną ze mną na długo.

Będzie mi brakowało tego szumu oceanu, śpiewu ptaków i obłędnych kolorów zachodzącego słońca..

Latynoskiej muzyki, tańczenia bachaty do białego rana i tych cudownych ludzi, którzy mi towarzyszyli..

Już tęsknie – przyznaje modelka.

Na opublikowanych kadrach zachwyca pewnością siebie oraz, jak wskazują internauci, swoją „niesamowitą urodą”. Pozuje w cielistym body z ozdobnymi dodatkami, z kapeluszem oraz w wysokich butach. Eksponuje wdzięki i podbija serca obserwatorów. Nie zabrakło pochlebstw i słów wsparcia. W sekcji komentarzy posypały się komplementy. Część z nich przytaczamy poniżej.

Ideał;
Bogini;
Petarda;
Obłędna kobieta;
To niemożliwe... ludzie tak nie wyglądają! Piękna;
Mamy nadzieję, że spakowałaś trochę słońca;
Wow, kiedy to zlecialo?;
Bogini. Panama Ciebie też zapamięta i nikt nie zamyka drzwi, pamiętaj zawsze możesz tam wrócić;
Ideał kobiety, naprawdę! – wskazują użytkownicy sieci. 

Klaudia El Dursi eksponuje pośladki w nietypowych spodniach. "Najpiękniejsza kobieta na Ziemi!"
W wirtualnej galerii zdjęć prezenterki pojawiły się nowe gorące zdjęcia. Klaudia El Dursi zapozowała w nietypowych spodniach z pociętego materiału. Gwiazda odważnie wyeksponowała pośladki oraz opalony biust. Ujmuje uśmiechem i podbija wirtualne...

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Klaudia El Dursi: "Jestem ogromnie wdzięczna za ten czas". Gwiazda w osobistych wpisach to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.
Komentarze