Klaudia El Dursi na gorących "pocztówkach" z Włoch. Gwiazda zachwyca w bieliźnie!

Modelka pochwaliła się pierwszymi efektami profesjonalnej sesji zdjęciowej. We Włoszech realizowała kampanię dla jednej z marek bieliźnianych. Zachwyciła w czerwonym zestawie z koronką. Fani: "A mówią, że ideały nie istnieją".

Klaudia El Dursi i gorąca sesja we Włoszech

Jeszcze jakiś czas temu Klaudia El Dursi wróciła ze słonecznego wyjazdu do Włoch. Wycieczka związana była m.in. z realizacją sesji zdjęciowej dla kampanii marki bieliźnianej. Na profilu, obserwowanym przez 811 tys. użytkowników sieci, celebrytka relacjonowała kulisy powstawania wyjątkowych zdjęć. Nie obyło się jednak bez pewnych komplikacji, o których prowadząca „Hotelu Paradise” na bieżąco opowiadała fanom. Na InstaStories pojawiły się wówczas kadry ze szpitalnego korytarza.

Dzisiaj zdecydowanie nie jestem w najlepszej formie, wieczorem trafiłam do szpitala i spędziłam tam całą noc (nie martwcie się – wszystko pod kontrolą). Tym samym w ogóle nie spałam, dlatego musiałabym nadrobić podczas przygotowań do sesji – pisała wówczas gwiazda.

Uspokajała obserwatorów i tłumaczyła: „[…] spokojnie, twarda sztuka ze mnie i nawet bez snu dźwignę wszystko”. Czytaj tutaj:

Klaudia El Dursi: "wieczorem trafiłam do szpitala i spędziłam tam całą noc"
Modelka opublikowała niepokojącą relację prosto ze szpitalnego korytarza. Przyznaje, że ma za sobą nieprzespaną noc. Celebrytka uspokaja: "[...] nie martwcie się - wszystko pod kontrolą". Szczegóły poniżej.

Na kolejnych filmikach obserwatorzy mieli okazję podziwiać ją w pełnym makijażu i zmysłowej stylizacji. Teraz Klaudia El Dursi pochwaliła się pierwszymi efektami omawianego projektu.

Fani: "A mówią, że ideały nie istnieją"

W wirtualnym albumie modelki pojawiły się dwa ujęcia z malowniczej włoskiej miejscowości – Positano. Pocztówki z wyjazdu spotkały się z niemal błyskawiczną reakcją fanów. Internauci nie kryją swojego zachwytu. Celebrytka zaprezentowała się w czerwonej bieliźnie z koronkowymi dodatkami. Wychyla się z białego samochodu i z uśmiechem spogląda prosto w obiektyw. Odważnie eksponuje wdzięki i zbiera całą masę komplementów. W opisie sugeruje, że to nie koniec gorących kadrów z Wybrzeża Amalfitańskiego.

Szykujcie się na kilka Amalfitańskich wspomnień – podkreśla.

Boska;
Cudnie;
Rakieta;
Zjawiskowo;
A mówią, że ideały nie istnieją;
Najpiękniejsza;
Bogini – wskazują obserwatorzy.

Modelka podziękowała za miłe słowa, a w sekcji komentarzy pozostawiła masę emotikon w kształcie serca. 

Kolejne zdjęcie po przesunięciu.

Klaudia El Dursi dzieli się swoją radością: "Jadę odebrać moją niunię". Fani: "Gratulacje"
Celebrytka opowiedziała o wszystkim na swoim instagramowym profilu. Internauci nie kryją swojego zachwytu: "Gratulacje", "Piękny, pasuje do Ciebie". Klaudia El Dursi dzieli się swoim szczęściem i chwilę później wyrusza w trasę po...

Klaudia El Dursi o dzieciach. Modelka mówi wprost!
W instagramowej relacji gwiazdy "Hotelu Paradise" pojawiły się nowe nagrania. Klaudia El Dursi podzieliła się z fanami swoim wtorkowym porankiem. Poruszyła kwestię dzieci i nieskończonego wciąż remontu. Co wyznała? Odpowiadamy!

Oceń ten artykuł 2 0

Ogólna ocena Klaudia El Dursi na gorących "pocztówkach" z Włoch. Gwiazda zachwyca w bieliźnie! to: 100% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.
Komentarze