Klaudia El Dursi w białej sukience. Fani: "Jak na ślub", "Najpiękniejsza kobieta w Polsce"

Prezenterka postawiła na wieczorową kreację w śnieżnobiałym kolorze. Długi, dopasowany materiał podkreśla wdzięki prowadzącej popularny program telewizyjny. Przy okazji publikacji Klaudia El Dursi napisała o ważnym wydarzeniu. "Trzymajcie kciuki" - dodaje.

"Jak na ślub"

Klaudia El Dursi publikuje na Instagramie kulisy swojego życia zawodowego i prywatnego. Razem z rodziną i ekipą telewizyjną wybrała się w tropiki, gdzie realizowane będzie popularne reality-show pt. „Hotel Paradise”. Przygotowaniami oraz pierwszymi szczegółami dotyczącymi wyjazdu dzieliła się z fanami już wcześniej. Czytaj tutaj:

Klaudia El Dursi opuszcza Polskę. Zdardziła pierwsze szczegóły swojego wyjazdu na plan programu
"Słuchajcie, mi zostały ostatnie godziny w Bydgoszczy, jutro już wieczorem jedziemy do Warszawy, a z samego rana wylatujemy. Ekscytacja milion, stres dwa miliony, ale jakoś to będzie" - przyznała w relacji na swoim profilu w mediach...

Na jej profilu w mediach społecznościowych pojawiło się nagranie, na którym prezenterka, modelka i idolka ponad 786 tysięcy obserwatorów zaprezentowała się w długiej białej sukience. Kreacja dopasowuje się do smukłej sylwetki modelki, a całości stylizacji dopełnia starannie ułożona fryzura i mocny makijaż. W sekcji komentarzy pojawiły się głosy, które wskazują, że suknia wygląda jak ta, na którą decydują się Panny Młode. „Ja taka bym mogła do ślubu”, „Jak na ślub... Piękna” – zauważają użytkowniczki sieci.

Natychmiastowa reakcja internautów

Wydaje się jednak, że jest to po prostu kolejna słynna stylizacja Klaudii El Dursi, w której zaprezentuje się w odcinku popularnego programu telewizyjnego. „Tak wkraczam w pierwszy dzień zdjęciowy 5 edycji Hotelu Paradise. Trzymajcie kciuki” – czytamy w jej wirtualnej galerii zdjęć. Do publikacji błyskawicznie odnieśli się obserwatorzy. Posypały się komplementy:

Oglądam hotel dla Twoich boskich stylówek
Najpiękniejsza kobieta w Polsce
Petarda !!!!
Wow jaka suknia;
Wyglądasz jak milion dolarów;
Zjawiskowa! Cud natury!

Klaudia El Dursi pokazała się nago. Śmiałe ujęcie zachwyca! "Piękna, naturalna" [ZDJĘCIE]
Prezenterka opublikowała gorącą fotografię, która oczarowała internautów. Wystrzałowe i płomienne reakcje posypały się pod najnowszym zdjęciem. Klaudia El Dursi na głowie ma tylko ręcznik. Relaks, chwila wyciszenia i głosy zachwytu.

Klaudia El Dursi wyeksponowała biust i rozgrzała sieć! "Jesteś najpiękniejsza" [FOTO]
Prezenterka zaprezentowała się w topie z głębokim dekoltem. Obecnie na jej profilu w mediach społecznościowych fani mają okazję podziwiać górskie widoki. Mimo to Klaudia El Dursi wie, jak podgrzać atmosferę. Jej zmysłowa stylizacja czaruje i...

Oceń ten artykuł 1 2

Ogólna ocena Klaudia El Dursi w białej sukience. Fani: "Jak na ślub", "Najpiękniejsza kobieta w Polsce" to: 33% / 100%, uzyskana z: 3 głosów.