Klaudia El Dursi wyleguje się na leżaku. Modelka zapozowała topless! [ZDJĘCIA]

Prowadząca popularne show pt. "Hotel Paradise" odważnie eksponuje pośladki. Włoski krajobraz, rajska pogoda i prażące słońce - czas na opalanie! Przekonała się o tym sama Klaudia El Dursi, która stara się jak najlepiej wykorzystać swój wolny czas. Pełen relaks i błogi wypoczynek... Reakcja fanów mogła być tylko jedna: "Piękności".

Klaudia El Dursi nie zwalnia tempa

Na jej profilu w mediach społecznościowych pojawiło się nowe gorące zdjęcie. I choć celebrytka wróciła niedawno z 4-miesięcznego wyjazdu do Panamy, obserwatorzy mogli zauważyć, że znów wybrała się na egzotyczną wycieczkę za granice Polski. Tym razem w jej wirtualnej galerii zdjęć, obserwowanej przez  806 tysięcy użytkowników sieci, pojawiło się zmysłowe zdjęcie prosto z włoskiej miejscowości Positano. Jeszcze jakiś czas temu prezenterka zwracała uwagę, że ciężko jest jej pożegnać się z Ameryką Środkową. Czytaj tutaj:

Klaudia El Dursi: "Nie umiem opisać smutku, który teraz czuję". Zdobyła się na szczere wyznanie
Celebrytka opublikowała na swoim profilu kilka wymownych relacji. Nie zabrakło także opisu odnoszącego się do całej sytuacji. "To był cudowny czas i zostawiam tu kawałek mojego serca...", "Jestem ogromnie wdzięczna za ten czas i za te...

Wydaje się, że modelka stara się jednak eksplorować nowe miejsca. Włochy i ich malownicze krajobrazy wprowadziły, zarówno modelkę, jak i jej fanów, w iście wakacyjny klimat.

Fani: "Wyglądasz nieziemsko"

W serii na Instagramie pojawiły się dwa nowe kadry. Klaudia El Dursi wypoczywa na leżaku w rajskich okolicznościach przyrody. Drzewa, skały, prażące promienie słońca i niekończąca się linia wody – tak prowadząca popularne show pt. „Hotel Paradise” cieszy się wolną chwilą. Błękitne niebo i wysokie temperatury powietrza sprzyjają opalaniu. Wykorzystała to sama prezenterka, która zdjęła górę od bikini i zaprezentowała się w niezwykle zmysłowym wydaniu. Czy to na leżaku, czy położonych blisko wody kamieniach – zachwyca. Odważnie eksponuje wdzięki i podbija wirtualne serca obserwatorów.

Niemal błyskawiczna reakcja fanów może oznaczać tylko jedno: „Marzenie”, „Omg”, „Petarda” – komentują fani. Nie zabrakło także płomiennych reakcji i polubień, których liczba sięga już blisko 67 tysięcy! Klaudia El Dursi po raz kolejny zebrała masę komplementów. Wierni wielbiciele urody modelki nie przeszli obok tego obojętnie.

Piękna;
Mój ideał piękna;
Wow;
Uwielbiam;
Jest ogień;
Nic dodać, nic ująć ... Ideały jednak istnieją;
Boskie ciało;
Bogini – czytamy w sekcji komentarzy.

Oceń ten artykuł 9 4

Ogólna ocena Klaudia El Dursi wyleguje się na leżaku. Modelka zapozowała topless! [ZDJĘCIA] to: 69% / 100%, uzyskana z: 13 głosów.
Komentarze