Kłótnia Magdaleny i Dawida Narożnych weszła w nowy etap. Internauci mają dość? "Żenada"

Magdalena i Dawid Narożny z zespołu Piękni i młodzi kilka lat temu rozstali się prywatnie i zawodowo. Sytuacja między nimi wciąż jest napięta, o czym mogą świadczyć nowe oświadczenia. Co na to internauci?

Kłótnia uczestników zespołu Piękni i młodzi w Zakopanem

Kłótnia Magdaleny i Dawida Narożnych sprzed kilku lat wciąż ma swoje odbicie w sieci. Muzycy znani z zespołu Piękni i młodzi w 2019 roku najpierw ogłosili rozstanie w życiu prywatnym, a następnie: także zawodowo. Rozłam w formacji wykonującej muzykę disco polo nastąpił po karczemnej awanturze w sylwestra. W sprzeczce brali też udział nowi partnerzy Magdaleny i Dawida. Sami muzycy żywo komentowali wówczas całą sprawę, publikując liczne oświadczenia w mediach społecznościowych. Dawid Narożny został wykluczony z Pięknych i młodych i zdecydował się na solową karierę.

View this post on Instagram

Moi drodzy! Chciałbym sie odnieść do tego wszystkiego co sie wydarzyło wczorajszej nocy... jest to bardzo przykra sytuacja... Tak na prawde wszystko zaczęło sie od mojego zapytania gdzie znajduje sie nasze dziecko. Wtedy zostalem zaatakowany slownie przez swoja byłą żonę. 20 listopada zostalem pobity przez jej obecnego partnera, groził mi, kiedy drugiego dnia Świąt pojechalem po swoje dziecko, K wyszedł z domu plując na mnie i odgrażając się. Telefon z pogróżkami otrzymałem również pierwszego dnia Świąt. Na wszystko mam dowody ponieważ bojąc się o swoje życie i zdrowie postanowiłem nakręcić wszelkiego typu kontakty z tymi ludźmi. Wielokrotnie też groził mojej partnerce, nie chamował sie nawet przy moim dziecku. Ta blizna na moim czole jest dziełem tego osobnika w hotelu po koncercie (wówczas była wezwana policja I pogotowie które zabrało mnie ze względu na obrażenia). Moja była żona nie potrafiła mi odpisac na smsy czy moja corka znajduje sie pod opieka osoby trzezwej, nie chciala mnie rowniez poinformować wówczas gdy siedziala o 1 w nocy w barze pijąc wódkę. Na pytanie- gdzie jest moje dziecko usłyszałem jedynie "wypier*alaj". Od pewnego czasu z matką swojego dziecka kontaktowalem się jedynie przez komunikatory whats up i messenger gdyz nie chcialem wiecej znosic wyzwisk obelg w stosunku do mnie i mojej partnerki. Dlatego aby zahamowac pewne zachowania nagrywalem kazde spotkanie z tym państwem informując ich o tym. Mam nadzieje ze wszyscy Panstwo w koncu poznają prawdę i zobaczą że to wszystko TAM nie wygląda tak samo jak na obrazkach... dziekuje serdecznie za wsparcie! P.S. Odpowiadając na Wasze pytania Asia ma przestawioną szczękę I podejrzenie pęknięcia bębenka od uderzenia oprawcy....jutro mamy wizytę u laryngologa. Pozdrawiamy

A post shared by Dawid Narożny (@dawidnarozny) on

View this post on Instagram

Witajcie kochani! Ważna informacja! W dniu 2 stycznia w zespole Piękni i Młodzi nastąpiły zmiany personalne! Formacja od tego momentu tworzy oraz koncertuje w składzie: Magdalena Narożna(liderka zespołu, wokalistka), Daniel Wilczewski(wokalista, klawiszowiec) oraz Daniel Biczak(wokalista, gitarzysta, realizator dźwięku). Dwoje pierwszych z wymienionych muzyków tworzyło zespół od samego początku, trzeci natomiast dołączył do niego 3 lata temu i pełen pasji oraz zaangażowania prezentował się wam na scenie. Ich wspólną decyzją, z dniem 02.01.2020 roku ze składu „Pięknych i Młodych” wykluczony został Dawid Narożny – czwarty dotychczasowy członek zespołu. Otrzymał on pisemne, prawnie wiążące wypowiedzenie, uniemożliwiające mu funkcjonowanie, wypowiadanie się czy też zawieranie jakichkolwiek umów w ramach tegoż zespołu. Magdalena Narożna z zespołem Piękni i Młodzi najbliższy koncert zagra już 18.01.2020 roku. Potem kolejne występy w Polsce i za granicą. Z początkiem nowego roku planowane są także premiery nowych utworów. Pracujemy na pełnych obrotach aby w postaci nowych produkcji oddać wam całych siebie. Pozdrawiamy was serdecznie i liczymy na wasze dalsze, bezgraniczne wsparcie. Zespół Piękni i Młodzi (Madzia,Daniel,Daniel). https://www.facebook.com/Pi%C4%99kni-i-M%C5%82odzi-Official-100775314796113/ #fanpage #piekniimlodzi #madzianarożna #danielwilczewski #danielbiczak

A post shared by Magdalena Narożna (@madzia_pim) on

Od tamtych wydarzeń minęły już cztery lata. Nieoczekiwanie sprawa wróciła do mediów, a wszystko za sprawą publicznych przeprosin zamieszczonych przez Narożnego w Internecie.

Ja, Dawid Narożny, przepraszam panią Magdalenę Narożną za wielokrotne naruszenia jej dóbr osobistych w postaci prawa do prywatności, wizerunku, dobrego imienia, godności i czci w latach 2020-2022 – takie słowa znalazły się na wspomnianym dokumencie.

Były partner Magdaleny Narożnej w komentarzu dodał kilka słów „od siebie”, pisząc:

(…) Chcę dać Wam przykład tego jak należy zażegnywać spory, umieć zrobić ten pierwszy krok z własnej inicjatywy, który pozwoli uzyskać upragniony spokój nie tylko dla siebie, ale i swojej rodziny. A także, wyciągnąć rękę na zgodę, mimo iż, jak doskonale wiecie, sam także niejednokrotnie doświadczyłem wielu nieprzyjemnych i bolesnych dla mnie sytuacji na forum publicznym w mediach (…). Mam nadzieję, iż moje postępowanie będzie przykładem dla innych (!) i również zachęci osoby te, żyjące w konflikcie lub w jakimś sporze do podobnego zachowania, a w szczególności wyciągnięcia jako pierwsi ręki na zgodę (…).

Słowa te nie do końca spodobały się jego byłej partnerce, która wczoraj odniosła się do tego na swoim profilu.

Magdalena Narożna odpowiada Dawidowi Narożnemu na Instagramie

Magda Narożna także zamieściła obszerne oświadczenie, będące odpowiedzią na tekst jej „ex”:

Wskazuję, że te publiczne przeprosiny nie są ani „wyrazem wyciągnięcia ręki na zgodę”, ani „przykładem zażegnywania sporów”, czy też „zrobieniem pierwszego kroku z własnej inicjatywy”, albowiem są one wynikiem postępowania, w którym dochodziłam ochrony swoich dóbr osobistych (…). Oświadczenie, które pojawiło się przy przeprosinach, zwaliło mnie z nóg. Osoba, która zwyczajnie miała mnie publicznie przeprosić, tak jak wielokrotnie publicznie naruszała moje dobra osobiste, po raz kolejny absolutnie celowo i z premedytacją całkowicie zakłamała rzeczywistość. Nie mogę pozwolić na odwracanie sytuacji i ocieplanie przez drugą stronę swojego wizerunku moim kosztem. Nie godzę się na kolejne kłamstwa, rozmywanie odpowiedzialność i dalsze naruszanie moich dóbr osobistych. Wynik postępowania sądowego był jednoznaczny, a wykreowana przez Dawida Narożnego opowieść nie ma z rozstrzygnięciem nic wspólnego (…).

Kolejna utarczka słowna między Narożnymi sprawiła, iż głos zabrali także – przyglądający się  całej sprawie – internauci. Zdaniem wielu Dawid i Magdalena powinni zażegnać spór pokojowo, beż nadmiernego opisywania tej sytuacji w Internecie.

Internauci komentują kolejne spięcie między Narożnymi

Wspomniany post z komentarzem Dawida Narożnego zniknął z jego konta. Z kolei u wokalistki Pięknych i młodych zaroiło się od komentarzy pozostawionych przez użytkowników popularnej platformy. Pierwsza grupa internautów wspierała Narożną, natomiast druga uważała, że zwaśnieni muzycy nie powinni dzielić się takimi szczegółami i negatywnymi emocjami:

Uważam, że tu akurat racje ma Magda, bo skoro powinien był przeprosić, co wynika z jakiegoś postanowienia, to nie powinien podkreślać tego, że to z dobroci serca i własnej inicjatywy.

Super Madzia, że w końcu zabrałaś głos, pełna klasa, trzymaj się cieplutko.

Przestańcie swoje brudy prać publicznie (…), żenada.

„Nie byłam, nie jestem i nigdy nie będę zwolennikiem publicznego prania brudów”. Śmiech na sali, dwoje dorosłych ludzi, a zachowują się jak pokłócone dzieci w przedszkolu. Zamiast załatwić sprawy między sobą, wypisują bzdury w Internecie.

A wy, co sądzicie?

Partnerka Dawida Narożnego odpiera zarzuty dotyczące poprawiania urody. Mocny komentarz żony muzyka
Dawid Narożny - znany z zespołu Piękni i młodzi - po rozstaniu z Magdaleną Narożną związał się z Joanną. W ostatnim czasie partnerka muzyka opublikowała odpowiedź do krytycznych komentarzy dotyczących jej wyglądu. W nagraniu...

Oceń ten artykuł 0 0