"Komisarz Alex". Nowa postać w serialu. To on będzie opiekunem Alexa

Marcin Rogacewicz dołączy do obsady serialu "Komisarz Alex". Czworonożny przyjaciel sam wybierze go na swojego opiekuna. Kiedy zostanie wyemitowany odcinek, w którym poznamy Pawła Kozerę?

fot. AKPA/Baranowski
fot. AKPA/Baranowski

„Komisarz Alex”. Jacek Knap odchodzi z serialu

Widzów „Komisarza Alexa” czeka kolejna poważna zmiana. Jacek Knap, który niedawno dołączył do obsady, już żegna się ze swoją rolą. Choć fabuła produkcji opiera się na zmianach opiekunów Alexa, zdaniem widzów pojawiają się one zbyt często. Jednak tym razem to aktor zdecydował, że chce już zakończyć przygodę z produkcją. W jaki sposób zakończy się jego wątek? W dwóch ostatnich odcinkach policjanci z łódzkiej komendy poszukiwali porwanej siostry Sochonia. Kiedy w ostatniej chwili udało się ją odnaleźć i uratować od śmierci, doszło do innej tragedii. Opiekun Alexa został postrzelony przez porywacza. Nieprzytomny komisarz został przewieziony do szpitala. Czy przeżyje? To zdradzamy w poniższym artykule:

"Komisarz Alex". Co stanie się z Andrzejem Sochoniem? Jacek Knap żegna się z serialem
Przed nami już tylko jeden odcinek "Komisarza Alexa" z udziałem Jacka Knapa. Wiadomo już, jak zakończy się wątek komisarza Andrzeja Sochonia. Policjant przeżyje?

„Komisarz Alex”. Marcin Rogacewicz dołącza do obsady

Do obsady serialu „Komisarz Alex” dołącza Marcin Rogacewicz. Aktor wcieli się w Pawła Kozerę, który doskonale zna się z Gutkiem! W dzieciństwie razem wychowywali się na jednym podwórku. Dla aspiranta Bielskiego był autorytetem. Właśnie dlatego Gutek zdecydował się pójść w jego ślady i zostać policjantem.

To właśnie on zostanie następcą komisarza Sochonia. Co ciekawe, to Alex wybierze sobie nowego opiekuna. Portal Świat Seriali podaje, że czworonożny detektyw będzie ciężko znosił rozstanie z Sochoniem. Kiedy przypadkowo pozna Pawła Kozerę, od razu pomoże mu w interwencji. Wyraźnie będzie też do niego lgnął, a w obecności policjanta zacznie w końcu jeść. Kiedy nowy bohater po raz pierwszy zabierze psa do swojego mieszkania, ten od razu się do niego „wprowadzi”Pójdzie prosto do sypialni, wskoczy na łóżko i natychmiast zaśnie. Jesteście ciekawi, jak rozwinie się wątek Pawła Kozery? Pierwszy odcinek „Komisarza Alexa” z jego udziałem zostanie wyemitowany w sobotę 27 kwietnia o godz. 20:20 w TVP1.

"Na dobre i na złe". Co dalej z Blanką i Mario? Zacznie domyślać się, kim jest mąż
Przed widzami "Na dobre i na złe" bardzo emocjonujące sceny! Milewska przeszuka gabinet męża, w którym znajdzie broń. Zacznie coraz bardziej dostrzegać prawdziwą twarz Mario. Wściekła zabierze psa i wyjdzie z domu. To koniec ich...

Oceń ten artykuł 3 3

Ogólna ocena "Komisarz Alex". Nowa postać w serialu. To on będzie opiekunem Alexa to: 50% / 100%, uzyskana z: 6 głosów.