Krychowiak na intymnych kadrach z żoną. "Piękna para, piękna miłość" [FOTO]

Célia Krychowiak regularnie udziela się w mediach społecznościowych. Piękna żona piłkarza chętnie prezentuje swoim obserwatorom efekty kolejnych sesji zdjęciowych. Ostatnio w jej instagramowej galerii pojawiły się bardzo romantyczne ujęcia...

 

Célia Krychowiak w sesji zdjęciowej z mężem

Célia Krychowiak zdecydowanie nie narzeka na brak zainteresowania. Wręcz przeciwnie! Może pochwalić się sporym gronem fanów. Jej instagramowy profil śledzą setki tysięcy internautów i z entuzjazmem reagują na kolejne publikacje swojej ulubienicy. Modelka już nie raz udowodniła, że nie wstydzi się odważniej prezentować swoich wdzięków i śmiało eksponuje swoje zgrabne ciało. Ostatnio w jej wirtualnej galerii pojawiły się wyjątkowe zdjęcia z sesji zdjęciowej, w której wzięła udział razem z ukochanym. Intymne ujęcia państwa Krychowiak robią wrażenie.

Love is in the air - skomentował krótko publikację swojej żony piłkarz.

Célia i Grzegorz Krychowiak

Célia Jaunat i Grzegorz Krychowiak wzięli ślub w grudniu 2019 roku. Choć ich profile w mediach społecznościowych cieszą się ogromną popularnością, a każde z nich może pochwalić się setkami tysięcy obserwatorów, to w mediach społecznościowych pojawiają się jedynie wyselekcjonowane wyrywki z ich codzienności. Francuska modelka i piłkarz polskiej kadry narodowej są w związku od dekady, a ich zaręczyny odbyły się dwa lata przed ślubem na Bora-Bora. Zakochani co jakiś czas publikują w sieci wspólne kadry, jednak przede wszystkim dbają o prywatność i pilnie strzegą rodzinnego spokoju. 

Czytaj także:

Célia Krychowiak pozuje w seksownym bikini. Modelka zachwyca kadrami z wakacji
Célia Krychowiak najwyraźniej nie przepada za zimnem. Modelka wraz z mężem, Grzegorzem Krychowiakiem, jeszcze przed świętami rozpoczęła swoje egzotyczne wakacje, które nadal trwają. Na Instagramie...

Celia Krychowiak spaceruje po ulicach Paryża z torebką wartą fortunę! Do sieci trafiły zdjęcia
Celia Krychowiak od zawsze zachwyca urodą i stylem. Tak było i tym razem! Żona piłkarza pokazała zdjęcie z ulic Paryża. Jej stylizacja oraz torebka warta fortunę zrobiły furorę!

Oceń ten artykuł 0 0