Krzysztof Rutkowski wróci na ekrany telewizorów. Jest zapowiedź: "Ja dalej tańczę"

Krzysztof Rutkowski niedawno odpadł z "Tańca z Gwiazdami". Teraz 62-latek zapowiedział powrót na ekrany telewizorów. "Ja dalej tańczę" - pisze przedsiębiorca na Instagramie.

"Taniec z Gwiazdami". 13. edycja trwa w najlepsze!

Trzynasta edycja "Tańca z Gwiazdami" od samego początku gwarantuje mnóstwo emocji! Na parkiecie możemy oglądać m.in. Wiesława Nowobilskiego z programu "Nasz nowy dom", ukraińską piosenkarkę Jamalę, Karolinę Pisarek czy Jacka Jelonka, który tańczy w parze jednopłciowej. Taneczne popisy celebrytów ponownie oceniają Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski, Michał Malitowski i Andrzej Piaseczny. Dotychczas z show pożegnało się dwóch uczestników: Łukasz Płoszajski i Krzysztof Rutkowski. W programie wciąż pozostaje dziewięć par.

Krzysztof Rutkowski w "Tańcu z Gwiazdami"

Udział Krzysztofa Rutkowskiego w "Tańcu z Gwiazdami" wciąż budzi mnóstwo emocji wśród widzów. W pierwszym odcinku jury przyznało znanemu przedsiębiorcy najniższą ocenę – siedemnaście punktów. Podobnie został oceniony jego drugi taniec. Wtedy jurorzy pokazali na tabliczkach jeszcze mniej punktów, bo tylko piętnaście.

Tak sobie myślę, że Malitowski nigdy nie zostanie detektywem, a Ty nigdy nie zostaniesz tancerzem. Ale wydaje mi się, że zatańczyłeś lepiej niż ostatnio 

– powiedział do byłego detektywa Andrzej Grabowski.

Skoczyłeś w ogień, jesteś w tym programie. Baw się, czerp garściami z niego. Było kilka kroków tanga, może będzie progres

– dodała Iwona Pavlović.

Ostatecznie Krzysztof Rutkowski, który tańczył w parze z Sylwią Madeńską, odpadł z rywalizacji o Kryształową Kulę w drugim odcinku.

Krzysztof Rutkowski zapowiada nowy projekt

Znany polski przedsiębiorca zamierza jak najlepiej wykorzystać swoje pięć minut sławy. Niedawno 62-latek opublikował na Instagramie nowe zdjęcie z... planu filmowego! Okazuje się, że Krzysztof Rutkowski dostał angaż w pewnej produkcji kryminalnej. Na razie nieznane są szczegóły dotyczące tego projektu. Z opisu możemy się jednak dowiedzieć, że wspomniany serial lub film prawdopodobnie trafi na jedną z platform streamingowych.

Pozdrawiam Was z planu filmowego jednej z produkcji kryminalnej. Wkrótce na ekranach platformy... Pozdrawiam Was, tancerze. Ja dalej tańczę

– napisał.

Zdjęcie można zobaczyć na instagramowym koncie Krzysztofa Rutkowskiego.

Warto wspomnieć, że kilka lat temu Rutkowski współpracował ze stacją TVN przy programie "Detektyw". Produkcję nadawano w latach 2001-2006.

"Taniec z Gwiazdami 13". Takich słów Grabowskiego nikt się nie spodziewał!
Znamy już wyniki drugiego odcinka zmagań par w programie "Taniec z Gwiazdami". Warto jednak zwrócić uwagę na oceny jurorów. Andrzej Grabowski bardzo krytycznie ocenił występ Krzysztofa Rutkowskiego.

Oceń ten artykuł 0 1
Komentarze