Kuba Wojnowski na "Love Island". Zwycięzca popularnego show znajdzie partnerkę na "Wyspie miłości"?

Kim jest Kuba Wojnowski? Takie pytanie mogą zadawać sobie widzowie programu: "Love Island. Wyspa miłości". W nowym odcinku wspomniany mężczyzna wejdzie do willi, Co ciekawe, już wcześniej... wygrał inny telewizyjny projekt!

„Love Island 7”. Nowi uczestnicy na „Wyspie miłości”. Kim jest Kuba Wojnowski?

Uczestnicy 7. edycji programu: „Love Island. Wyspa miłości” dbają o to, by nowe odcinki były pełne zaskakujących zdarzeń. W ostatnim epizodzie widzowie byli świadkami m.in. namiętnego pocałunku Agaty i Adama, którzy są w innych parach. Islanderka namawiała swojego rozmówcę na „chwilę zapomnienia”, jednocześnie wspominając o tym, że reszta grupy się nie dowie…

Agata i Adam w "LI" dali się ponieść chwili. Widzowie oburzeni ich zachowaniem! "Ciekawe, czy w realnym życiu też są tak niewierni"
"Love Island 7" nie przestaje zaskakiwać! W nowym odcinku Agata i Adam dali się ponieść chwili, zatracając się w namiętnym pocałunku. Widzowie nie mogli przejść obojętnie wobec takiego obrotu...

Zwiastun 17. odsłony „Love Island 7” wskazuje na to, że finalnie prawda ujrzy światło dzienne, a Agata i Adam odbędą poważne rozmowy ze swoimi partnerami: Hubertem oraz Beatą. Co ciekawe, na krótkim nagraniu widać, że do willi wejdą nowe osoby!

Kuba Wojna w „Love Island 7”

Kto pojawi się na „Wyspie miłości”? Internauci już wiedzą! Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że będą to: Kuba Wojna Wojnowski oraz Marta Borkowska. Co ciekawe, nowy Islander już wcześniej pojawił się w TV! To zwycięzca pierwszej edycji projektu zatytułowanego: „Farma”.

Kim jest Kuba Wojna Wojnowski? W „Farmie” dał się poznać jako pogodny i sympatyczny uczestnik, który chętnie podejmował się rozmaitych zdań.

Jak Kuba odnajdzie się na „Wyspie miłości”? Tego na razie nie wiadomo, ale Wojna już może liczyć na ogromne wsparcie fanów „Farmy”! Jak wynika z komentarzy umieszczonych pod postem zapowiadającym jego wejście do show, spora grupa widzów mocno trzyma za niego kciuki:

Kuba bardzo fajny mądry chłopak (…).

Wojna. Wreszcie ktoś na poziomie wejdzie do willi.

Czy to Wojna z „Farmy”? Super!

Super pozytywny człowiek z zasadami, honorowy.

To już kolejna osoba, która wcześniej miała styczność z telewizją. Na „Wyspie miłości” obecny jest Adam, który wcześniej brał udział w jednej z edycji „Top Model”. Co sądzicie o takim doborze uczestników?

Alicja z "Love Island" znów "podpadła" widzom. Wszystko przez jej zachowanie! "Nadal nie rozumie błędu"
Co przyniósł nowy odcinek programu: "Love Island. Wyspa miłości"? Emocje niemal sięgnęły zenitu! Doda bezlitośnie wypunktowała błędy uczestnikom, ale nie wszyscy zgodzili się z opiniami...

Oceń ten artykuł 6 2

Ogólna ocena Kuba Wojnowski na "Love Island". Zwycięzca popularnego show znajdzie partnerkę na "Wyspie miłości"? to: 75% / 100%, uzyskana z: 8 głosów.