Laura i Armin z "Love Island 8" są razem po programie? Uczestniczka show pokazała, jak świętowała urodziny

Armin i Laura wygrali 8. sezon programu: "Love Island. Wyspa miłości". Czy ich związek nadal trwa? Odpowiedź znaleźć można na Instagramie, gdzie uczestniczka show zamieściła relację z imprezy urodzinowej.

Uczestnicy programu „Love Island. Wyspa miłości” po programie

Kto wygrał finał popularnego programu TV? 8. sezon show zatytułowanego: „Love Island. Wyspa miłości” należał do Laury i Armina, którzy zajęli pierwsze miejsce. Niedługo po zakończeniu wspomnianej edycji pozostali finaliści dokonali własnego „przeparowania”. Obecnie Karolina, która była w parze z Rafałem, rozwija znajomość z Bartkiem. Zachowanie tej dwójki odbiło się szerokim echem w mediach społecznościowych, a wszystko m.in. przez sposób, w jaki Jaqueline (partnerka Bartka z "Wyspy...") dowiedziała się o łączącym ich uczuciu. Wspomniana Islanderka nakryła  bowiem Karolinę i Bartka w hotelowym pokoju.

Karolina z "Love Island 8" zaskoczyła wpisem! "Z Bartkiem nie jesteśmy parą"
Czy Karolina i Bartek z "Love Island 8" są razem? Wypowiedź uczestniczki show, która niedawno pojawiła się na Instagramie, rzuca nowe światło na sprawę. Islanderka wprost przyznała bowiem, że nie jest w związku...

A jak potoczyły się losy zwycięzców „Love Island 8”? Czy Laura i Armin są razem po programie? Odpowiedź znaleźć można na Instagramie, a dokładniej: na kontach Gołaszewskiej i Pawlaka.

Laura i Armin z „Love Island 8” są razem?

Przypomnijmy, na „Love Island” trafiają single oraz singielki poszukujący „drugiej połówki”. Nad przebiegiem spraw czuwa prowadząca projekt – Karolina Gilon, a także widzowie. To właśnie oni – korzystając ze specjalnej aplikacji – decydują o tym, kto ma opuścić „Wyspę miłości”, a także wyłaniają zwycięzców. Ich głosami Laura i Armin znaleźli się na najwyższym stopniu podium.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Armin Pawlak (@armin_pawlak)

Od finału minął już ponad miesiąc. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że związek Laury i Armina kwitnie! Wczoraj Gołaszewska obchodziła 21. urodziny, na których nie zabrakło innych uczestników „LI 8”. Był również Armin, obsypując ukochaną pocałunkami.

Laura i Armin z "Love Island 8" są razem po programie? Uczestniczka show pokazała, jak świętowała urodziny Fot. InstaStory @ armin_pawlak

Poza tym Armin i Laura od czasu do czasu dzielą się na Instagramie wspólnymi filmikami oraz zdjęciami. Jak widać, ich miłość wciąż się rozwija! Kibicowaliście tej parze, oglądając „Love Island”?

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Laura Gołaszewska (@laura.golaszewska)

Karolina Gilon odsłoniła wytatuowane ciało, pozując w bikini. Tak pozdrawia z zagranicznej podróży!
Karolina Gilon zamieniła jesienno-zimową Polskę na... Madagaskar! Właśnie tam modelka „ładuje akumulatory” przed kolejnymi wyzwaniami. Na Instagramie pochwaliła się już pierwszymi kadrami, pozując m.in. w bikini.

Oceń ten artykuł 31 3

Ogólna ocena Laura i Armin z "Love Island 8" są razem po programie? Uczestniczka show pokazała, jak świętowała urodziny to: 91% / 100%, uzyskana z: 34 głosów.