Liber i Sylwia Grzeszczak nie są już razem. To koniec miłości! [OŚWIADCZENIE]

To dopiero informacja! W środę Liber i Sylwia Grzeszczak przekazali na Instagramie, że ich związek należy już do przeszłości. Jak dokładnie brzmi wydane przez nich oświadczenie? Poniżej szczegóły!

Sylwia Grzeszczak i Liber – rozstanie

Sylwia Grzeszczak i Liber nie są razem. W środowe popołudnie pojawiło się na Instagramie krótkie oświadczenie, w którym byli już partnerzy poinformowali o rozstaniu. Jak się okazało, Sylwia i Liber, a właściwie: Marcin Piotrowski zdecydowali się na zakończenie relacji wcześniej, ale dopiero teraz postanowili podzielić się nią z internautami.

Decyzję o rozstaniu podjęliśmy już jakiś czas temu. Przyjaźnimy i szanujemy się! Nadal pomagamy sobie w pracy i wychodzimy wspólnie na scenę, tak jak to miało ostatnio miejsce podczas festiwalu w Sopocie! Przeżyliśmy razem wiele szczęśliwych lat.

Liber i Sylwia Grzeszczak – córka

W swoich dalszych słowach Sylwia Grzeszczak i Liber wspomnieli m.in. o córce, pisząc:

Jesteśmy rodzicami, mamy najwspanialszy skarb w życiu! Ukochaną i najważniejszą dla nas Bognę. To dla niej chcemy być najlepszą wersją siebie!

Sylwia Grzeszczak i Liber to artyści doskonale znani polskiej publiczności. Przez lata tworzyli zgrany związek. W 2014 roku zakochani wzięli ślub, a rok później powitali na świecie córeczkę. Obydwoje dbają o prywatność, przez co nie publikują fotografii oraz nagrań, na których twarz Bogny byłaby w pełni widoczna. Piosenkarka znana z takich hitów, jak m.in.: „Małe rzeczy”, „Tamta dziewczyna”, „Sen o przyszłości” i wielu innych do tej pory unikała także podawania szczegółów na temat jej relacji. Oświadczenie opublikowane w sieci może być więc sporym zaskoczeniem dla fanów pary. Spodziewaliście się takiego obrotu spraw?

Oceń ten artykuł 2 1

Ogólna ocena Liber i Sylwia Grzeszczak nie są już razem. To koniec miłości! [OŚWIADCZENIE] to: 66% / 100%, uzyskana z: 3 głosów.