Liderka "Pięknych i Młodych" podgrzała atmosferę! Magdalena Narożna w bikini [FOTO]

Wokalistka zaprezentowała się w dwuczęściowym stroju kąpielowym. Artystka opublikowała gorące fotografie i zebrała masę komplementów. "Śliczna kobieta i śliczna figura" - pojawiają się wpisy. Magdalena Narożna wyeksponowała swoją sylwetkę i rozgrzała sieć! Rekacja fanów mogła być tylko jedna: "Hot!".

Magdalena Narożna - kariera, Instagram

Magdalena Narożna to doskonale znana odbiorcom wokalistka, liderka zespołu pn. „Piękni i Młodzi”. Przeboje, takie jak: „Ona jest taka cudowna”, „Niewiara”, „Kocham się w tobie”, przyniosły grupie ogromną rozpoznawalność, popularność oraz uznanie ze strony fanów muzyki disco polo. Artystka pojawiła się także w 14. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Na scenie telewizyjnego show wcielała się m.in. w Piotra Cugowskiego, Halinę Frąckowiak, Grzegorza Skawińskiego oraz Grażynę Łobaszewską.

33-latka nie zwalnia tempa i prężnie rozwija swoją karierę. Nowości z zakresu życia codziennego regularnie relacjonuje w mediach społecznościowych. To właśnie za pośrednictwem Instagrama utrzymuje stały kontakt z obserwatorami. Narożna może pochwalić się sporym gronem odbiorców. To liczy już 191 tys. osób!

Magdalena Narożna na gorących kadrach

W wirtualnej galerii zdjęć nie brakuje materiałów ukazujących kulisy zawodowych projektów gwiazdy, jej wakacyjnych wyjazdów i chwil spędzonych w gronie najbliższych.

Wakacje to dla „Pięknych i Młodych” niezwykle intensywny czas pracy. Trasa koncertowa, występy i spotkania z fanami – mimo napiętego grafiku Magdalena Narożna nie zapomina jednak o zasłużonym wypoczynku i czasie spędzonym z rodziną. Teraz artystka podzieliła się fotografiami w dwuczęściowym stroju kąpielowym.

Intensywny i rodzinny dzień. Dzieciaki zadowolone i my złapaliśmy chwile oddechu – czytamy w opisie.

Wokalistka "wskoczyła" w czerwone bikini i oczarowała instagramową społeczność. 33-latka prezentuje swoją sylwetkę, a zachwyceni fani nie szczędzą komplementów:

Bardzo ładnie;
Pięknie;
Śliczna kobieta i śliczna figura;
Śliczna jesteś;
Hot!;
Mega.

Magdalena Narożna przeszła oszałamiającą metamorfozę. Fani: "Całkiem inaczej" [FOTO]
Liderka zespołu "Piękni i Młodzi" postawiła na zmiany. Ich efekty opublikowała na serii instagramowych fotografii. Jak wygląda? "Bajka, pięknie" - komentują fani. Zobaczcie sami! Zdjęcia załączamy poniżej.

Oceń ten artykuł 1 1

Ogólna ocena Liderka "Pięknych i Młodych" podgrzała atmosferę! Magdalena Narożna w bikini [FOTO] to: 50% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.
Komentarze