"Love Island 6". Przeparowanie zakończyło się wielkim zaskoczeniem! Te pary nie przetrwały. Widzowie nie kryją zdziwienia

To, co działo się w nowym odcinku programu: "Love Island. Wyspa miłości", jeszcze przez długi czas będzie komentowane przez widzów. Przeparowanie przyniosło odpowiedzi na wiele pytań, a decyzja Pauli, która zrezygnowała z dotychczasowej relacji, wywołała gorącą dyskusję w mediach społecznościowych...

„Love Island”, sezon 6, odcinek 24. Przeparowanie

To przeparowanie na „Wyspie miłości” przejdzie do historii „Love Island 6”! W niedzielny wieczór widzowie poznali ostateczne decyzje uczestników: kto został w dotychczasowej parze, a kto postanowił spróbować szczęścia z kimś innym? Karolina Gilon zaprosiła panów do „kręgu ognia”, by tam usłyszeć werdykt. Był to finał etapu, w którym relacje zostały poddane próbie – panie przez kilka dni przebywały w Casa Amor, poznając innych uczestników. W tym czasie ich partnerzy powitali w willi nowe koleżanki, z którymi świetnie spędzali czas.

Przeparowanie otworzył Sasha, który podjął decyzję o zmianie pary. Islander wybrał Angelinę, a ta nie kryła radości z jego słów. Także Roksana, z którą mężczyzna dotychczas tworzył związek, weszła do willi z Pawłem: to właśnie z nim w Casa Amor nawiązała „nić porozumienia”.

Następnym Islanderem dokonującym wyboru był Daniel, który zdecydował się pozostać z Natalią. Jego wybranka stanęła w kręgu ognia sama, co oznaczało, że podjęła podobną decyzję.

Trzecim uczestnikiem wywołanym przez prowadzącą był Sebastian. Wszyscy byli ciekawi jego ruchu ze względu na fakt, iż wcześniej bardzo dobrze czuł się w towarzystwie Alicji. Kobieta usłyszała nawet od Kamila, że to ona bardziej pasuje do Sebastiana niż Wiktoria. Finalnie mężczyzna nie wybrał nowej uczestniczki.

„Love Island. Wyspa miłości 6”. Które pary zostały po Casa Amor?

Kamil był kolejnym Islanderem obwieszczającym swoją decyzję. Partner Sary nie mógł się doczekać spotkania z wybranką. Ostatecznie para ta postanowiła kontynuować znajomość.

Ogromnym zaskoczeniem była decyzja Pauli, która… w wilii nie pojawiła się sama! Islanderka wybrała Patryka, a jej zachowanie było ogromnym ciosem dla Pawła, z którym dotychczas była w parze. Wcześniej mężczyzna zapewniał o swojej wierze względem uczestniczki i nie zdecydował się na zmiany:

Wierzę w Paulę i mam nadzieję, że podjęła właściwą decyzję i zrozumiała, czego tak naprawdę chce.

Wejście Pauli i Patryka było niewątpliwie najmocniejszym momentem podczas spotkania Islanderów, a na twarzy Pawła malowało się ogromne zaskoczenie…

Ostatni głos zabrał Kuba, który „pozostał wierny” Wero. Zakochani nie szczędzili sobie czułości podczas powitania.

„Love Island. Wyspa miłości”. Kiedy nowy odcinek?

24. odcinek „Love Island” wzbudził ogromne emocje wśród widzów. W mediach społecznościowych pojawiło się mnóstwo komentarzy dotyczących wyborów Islanderów. Spora część internautów nie kryła, że jest zszokowana wyborem Pauli:

Paula wielka Pani, mówi o uczuciach. Hipokryzja.

Nie potrafiła Pawłowi nawet w oczy spojrzeć.

No Paula królowa lodu, pokazała, na co ją stać.

Z drugiej strony nie brakowało głosów broniących zachowania uczestniczki:

Szkoda Pawła, ale brawo dla Pauli za odwagę, w końcu szukała miłości, a nie przyjaciela, to chyba oczywiste.

Uważam, że Paula podjęła decyzję, bo tak czuła. Nie hejtujmy, postawmy się na jej miejscu.

Biedny Paweł, ale Paula robiła to, co serce jej podpowiedziało, tak czuła... Do Pawła cały czas podchodziła z dystansem.

Chociaż wydawać by się mogło, że samo przeparowanie było „punktem kulminacyjnym”, to zapowiedź nowego odcinka zdradziła, że to nie koniec! Wiele wskazuje na to, że Karolina Gilon nie pozwoli tak szybko odejść „nowym Islanderkom”, które nie zostały wybrane. Czy panie opowiedzą o wszystkim, co działo się w willi w chwili, gdy otworzyła się Casa Amor? Tego widzowie dowiedzą się już dziś wieczorem! Nowy sezon „Love Island 6” można oglądać od poniedziałku do piątku oraz w każdą niedzielę o godz. 22:10 w telewizji Polsat.

Kim jest lektor z "Love Island"? To on podbił serca publiczności! "Jest w tym wszystkim najlepszy"
Wiecie, jak wygląda lektor programu: "Love Island. Wyspa miłości"? Maciej Kasprzyk, bo o nim mowa, aktywnie działa w mediach społecznościowych. Poniżej znajdziecie sporo jego zdjęć!

Oceń ten artykuł 0 1
Komentarze