"Love Island". Konrad zakończył związek z Oliwią i wyjechał z kraju! Teraz tłumaczy się w sieci: "Nie zarzucajcie mi fałszu"

Konrad Sjoberg z programu: "Love Island. Wyspa miłości" najpierw poinformował o zakończeniu związku z poznaną w show Oliwią, a niedawno ogłosił kolejną zaskakującą informację - tym razem o wyprowadzce z Polski! W sieci rozgorzała dyskusja na temat zachowania mężczyzny, a on postanowił wyjaśnić swoje zachowanie, przy okazji odpierając zarzuty internautów.

„Love Island. Wyspa miłości”. Konrad i Oliwia nie są razem po programie

Oliwia i Konrad w programie: „Love Island. Wyspa miłości” tworzyli jedną z najbardziej żywiołowych par. Poznali się na początku 5. sezonu i rozwijali swoją znajomość przed kamerami. Chociaż ich związek przeżywał wzloty i upadki to Konrad i Oliwia opuścili show tuż przed finałem właśnie jako para. Sporym zaskoczeniem dla widzów śledzących dalsze losy uczestników „LI” w sieci była więc informacja o ich rozstaniu.

Koniec miłości Oliwii i Konrada z "Love Island 5"? Uczestnik show zaskoczył wyznaniem! "Nie mamy zamiaru udawać"
Konrad i Oliwia z "Love Island 5" nie są już razem? Taka informacja pojawiła się w mediach tuż po tym, jak uczestnik show opublikował w mediach społecznościowych dość zaskakującą...

Konrad Sjoberg i Oliwia Chomentowska rozstali się w połowie kwietnia i wiele wskazuje na to, że ich dogi rozeszły się na dobre. Pochodzący z Krakowa mężczyzna postanowił bowiem wyjechać z kraju, udając się aż do… Tajlandii! Wiele wskazuje na to, że nie jest to jedynie wycieczka, a Sjoberg ma w planach dłuższy pobyt…

„Love Island 5”. Konrad Sjoberg i przeprowadzka do Tajlandii

Konrad z „Love Island 5” wcześniej sygnalizował na Instagramie zamiar wyjazdu z Polski, jednak do końca nie zdradzał, który kierunek wybrał. Wszystko wyjaśniło się, gdy był już na miejscu – od tamtej pory były partner Oliwii ochoczo relacjonuje swój zagraniczny pobyt, wspominając m.in. o planach dotyczących mieszkania i pracy. Sjoberg podróżuje wraz z przyjacielem, a decyzję o przeprowadzce tłumaczył m.in. chęcią zmiany otoczenia. Niektórzy internauci wciąż byli jednak dość sceptycznie nastawieni do jego słów, wspominając m.in. o zachowaniu Konrada w stosunku do Oliwii w „Love Island”. Zdaniem niektórych Islander musiał dużo wcześniej wiedzieć o wyjeździe, a nie wspominał o tym w telewizyjnych rozmowach z partnerką.

Musiałeś mieć już sporo wcześniej zaplanowaną przeprowadzkę do Tajlandii, więc jako kibic Wasz, myślę, że w programie grałeś.

W odpowiedzi na te głosy Konrad postanowił ponownie zamieścić słowo wyjaśnienia, publikując specjalne InstaStory.

Konrad z „Love Island 5” o związku z Oliwią

Konrad z 5. edycji programu: „Love Island. Wyspa miłości” opublikował długi wpis, dzieląc go na dwie części. W pierwszym z nich wyjaśnił, co nim kierowało przy podejmowaniu decyzji o przeprowadzce do Tajlandii:

Chciałbym wam coś wyjaśnić raz na zawsze. Temat a propo mojego wyjazdu do Tajlandii rozpoczął się już w styczniu tego roku w trakcie wakacji z moim przyjacielem (…). Wstępnie myśleliśmy tylko i wyłącznie o wylocie na Malediwy, który miał trwać max 3 miesiące, natomiast w międzyczasie stwierdziliśmy, że lepszym pomysłem byłaby przeprowadzka do Azji na stałe. Rozmyślamy o wspólnym otwarciu jakiegoś biznesu (baru), bądź też zwykłej pracy etatowej (…).

W drugiej części swojej wypowiedzi Konrad odniósł się do krytycznych komentarzy na temat jego zachowania w stosunku do byłej partnerki. Sjoberg przedstawił swój punkt widzenia, wspominając o zakończonym już związku z Oliwią:

Nie zarzucajcie mi fałszu w stosunku do Oliwii, ponieważ w trakcie programu o wszystkim jej mówiłem i była tego świadoma (zaproponowałem jej nawet wspólny wyjazd ze mną). Jeśli chodzi o naszą relację, to tak jak już wspomniałem wcześniej, po prostu nam nie wyszło, przerosło nas zderzenie z rzeczywistością, oraz fakt, że obydwoje mamy silne, dominujące charaktery. Czasem tak w życiu bywa i sądzę, że jest to lepsze rozwiązanie niż związek na siłę czy też pod publikę. Chciałem tylko dodać, że mój wyjazd do Tajlandii to w skrócie postawienie wszystkiego na jedną kartę (…).

Co sądzicie o takim komentarzu ze strony Konrada?

"Love Island". Konrad zakończył związek z Oliwią i wyjechał z kraju! Teraz tłumaczy się w sieci: "Nie zarzucajcie mi fałszu"
Fot. InstaStory @konrad_sjoberg

Waleria z "Love Island" wróciła do byłego partnera! "Zdecydowaliśmy, że może jednak coś z tego będzie"
Waleria Szewczyk wzięła udział w 3. edycji programu: "Love Island. Wyspa miłości", a jej serce skradł Piotr Jakimczuk. Niedługo po zakończeniu emisji show para ogłosiła jednak rozstanie. Jak obecnie...

Oceń ten artykuł 0 1
Komentarze