"Love Island". Mikołaj Jędruszczak potwierdza, że znów jest zakochany. Pokazał zdjęcie z partnerką [FOTO]

Mikołaj Jędruszczak ma za sobą głośny związek z Sylwią Madeńską, który zakończył się w atmosferze skandalu. Znany z "Love Island" tenisista nie myśli już o byłej partnerce i układa sobie życie na nowo. Jędruszczak potwierdził, że ma nową dziewczynę. Pokazał wspólne zdjęcie.

Burzliwy związek i rozstanie zwycięzców „Love Island”

Mikołajowi Jędruszczakowi ogólnopolską rozpoznawalność przyniósł udział w pierwszej polskiej edycji reality show „Love Island. Wyspa miłości”. W parze z Sylwią Madeńską dotarł do samego finału programu i ostatecznie go wygrał. Zwycięzcy podzielili się główną nagrodą i zdecydowali, że po powrocie do Polski nadal chcą być razem.

Wkrótce w ich relacji pojawiły się pierwsze problemy. Mikołaj i Sylwia zaczęli walczyć o związek, uczęszczając na terapię. Kiedy ogłosili jej powodzenie, wydawało się, że najgorsze mają już za sobą. Zostali nawet zaproszeni razem do programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Rozstali się jednak jeszcze zanim taneczny show dobiegł końca. W ostatnim czasie w mediach głośno było o ich walce o psa Oreo. Czworonóg ostatecznie trafił do Madeńskiej, ale Jędruszczak zapowiedział już, że nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

Mikołaj Jędruszczak pokazał swoją nową dziewczynę

I Mikołaj, i Sylwia dotąd oficjalnie pozostawali singlami. Zwyciężczyni programu „Love Island” po rozstaniu zaczęła spędzać czas głównie w gronie przyjaciółek. Jędruszczak nie chwalił się żadnymi nowymi znajomościami, ale gdy podczas sesji Q&A na Instagramie został zapytany o to, czy obecnie spotyka się z kimś, potwierdził te przypuszczenia.

Mikołaj Jędruszczak przyznał, że jest w nowym związku. Za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie podzielił się nawet wspólnym zdjęciem z nową ukochaną, jednak na jego podstawie nie sposób odgadnąć jej tożsamości. Fotografia przedstawia bowiem jedynie zarys ich sylwetek. Być może Miki wkrótce zechce opowiedzieć o nowej relacji nieco więcej…

fot. Instagram/@mikolaj_jedruszczak_official

Oceń ten artykuł 0 0