"M jak miłość" bez odcinków w wakacje. Widzowie pytają o zmiany w emisji! "Na razie nie ma takich planów"

Kiedy będzie można oglądać nowe odcinki "M jak miłość"? Odpowiedź na to pytanie z pewnością zasmuci wiernych fanów produkcji. Obecnie trwa wakacyjna przerwa w emisji, co oznacza, że serial powróci do TV dopiero za kilka tygodni. Tymczasem widzowie postanowili sprawdzić, czy produkcja szykuje zmiany w emisji. Czego się dowiedzieli?

„M jak miłość”. Nowe odcinki dopiero po wakacjach 2023

„M jak miłość” wróci do TV dopiero po wakacjach. Nowe odcinki widzowie zobaczą więc za kilka miesięcy, a wiadomość ta nie została przyjęta z entuzjazmem przez fanów serialu. Dodatkowo ostatni epizod przed przerwą telewizyjna „Dwójka” pokazała we wtorek 23 maja, co nie spodobało się większości odbiorców. Ich zdaniem finał sezonu nastąpił zdecydowanie za wcześnie.

Chociaż widzowie na razie nie zobaczą nowych epizodów, to wcale nie oznacza to, że aktorzy nie pracują nad kolejnymi odsłonami „Emki”! „Zdradzili” to administratorzy oficjalnego konta serialu w sieci. Na Instagramie zamieścili bowiem kadry powstałe podczas nagrywania nowych odcinków. Przy okazji zaprosili internautów do zadawania nurtujących ich pytań. Jedno z nich dotyczyło emisji serialu – czy nastąpią zmiany?

„M jak miłość”. Ile odcinków w tygodniu?

Podczas sesji „Q&A” ktoś zapytał o możliwość zwiększenia tygodniowej liczby pokazywanych odcinków „Emki”. Dotychczas projekt był emitowany dwa razy w tygodniu: w poniedziałki i we wtorki o godz. 20:55.

Czy jest szansa, że „Mjm” będzie więcej niż dwa razy w tygodniu?

Pytanie to nie tylko zostało dostrzeżone przez osoby zarządzającym kontem, ale też doczekało się odpowiedzi!

Na razie nie ma takich planów.


Fot. InstaStory @mjakmilosc.official

Jeszcze inny użytkownik sieci wyraził swoje niezadowolenie z powodu wczesnego zakończenia minionego sezonu.

Dlaczego tak wcześnie kończycie sezony? Kiedyś były o wiele dłużej.

I w tym wypadku widzowie otrzymali krótką odpowiedź:

O swoich ramówkach decydują stacje. Zawsze i wszędzie.

"M jak miłość" bez odcinków w wakacje. Widzowie pytają o zmiany w emisji! "Na razie nie ma takich planów"

Fot. InstaStory @mjakmilosc.official

Co w „M jak miłość” po wakacjach?

Co wydarzy się w „M jak miłość” po wakacjach? Streszczenia oraz opisy dostępne w sieci wskazują na to, że bohaterów czeka wiele zaskakujących zwrotów akcji! Piotr (Marcin Mroczek) będzie walczył o powrót do zdrowia po zawale, a wspierać go będą Kinga (Katarzyna Cichopek) i Maria (Małgorzata Pieńkowska). Z kolei Magda otrzyma wstrząsającą wiadomość – Budzyńska dowie się, że jej ojciec nie żyje!

"M jak miłość". Śmierć w serialu! Magda pogrąży się w żałobie
Nowe odcinki "M jak miłość", które widzowie zobaczą w TV dopiero po wakacjach, upłyną pod znakiem dramatycznych wydarzeń. Wiele wskazuje na to, że Magda (Anna Mucha) otrzyma tragiczną...

Co jeszcze scenarzyści przygotowali dla odbiorców? Tego dowiemy się już za kilka tygodni!

O krok od modowej "wpadki" w "M jak miłość"? Monika Mielnicka opowiedziała anegdotę prosto z planu!
Monika Mielnicka, czyli serialowa Lilka z "M jak miłość", została poproszona na Instagramie o przytoczenie zabawnej historii z planu produkcji. Aktorki nie trzeba było długo namawiać! Odtwórczyni roli Lilki...

Oceń ten artykuł 0 0