Maciej Musiał zastrzegł jedną rzecz w umowie. Tego nie zobaczymy w "Tańcu z gwiazdami"

Osoba z ekipy programu "Taniec z Gwiazdami" podzielił się informacjami na temat umowy Macieja Musiała, który bierze udział w tym show. Od początku programu aktor prezentuje się na parkiecie w kostiumach utrzymanych w jednolitym stylu. Skąd taki wybór?

fot. AKPA/Piętka
fot. AKPA/Piętka

Dlaczego Maciej Musiał zawsze wygląda tak samo w "Tańcu z Gwiazdami"?

Maciej Musiał, który od kilku tygodni zawzięcie rywalizuje o Kryształową Kulę w "Tańcu z Gwiazdami", stał się obiektem zainteresowania nie tylko ze względu na swoje taneczne umiejętności. Fani programu mogli zauważyć, że w przeciwieństwie do innych uczestników, stroje Musiała charakteryzują się dużą powtarzalnością. Jak się okazuje, tajemnica tkwi w jego kontrakcie.

Specjalne wymagania Musiała kontrakcie

Jak informuje Pudelek, osoba z produkcji programu w rozmowie z serwisem ShowNews ujawniła, że kontrakt Macieja Musiała zawiera szczegółowe zapisy dotyczące jego scenicznego wizerunku. Aktor, w odróżnieniu od swoich kolegów pojawiających się w wielobarwnych stylizacjach, konsekwentnie wybiera spodnie w kant i koszulę.


Czasem wymagania dotyczą właśnie stylistów, makijażystów, obsługi. Ich kontrakty są z większymi wymaganiami, więc jak uczestnik ma umowę np. z marką ubrań, to ma zagwarantowane takie kostiumy z zewnątrz – czytamy na Pudelku.


Maciej Musiał zapozował bez koszulki. Fani: "polski Apollo"!
Maciej Musiał, ulubieniec polskiej publiczności, tym razem zaskoczył swoich obserwatorów na Instagramie. Zamiast kolejnego zdjęcia z planu filmowego czy eleganckiego portretu aktor postanowił pokazać się w mniej formalnym wydaniu.

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Maciej Musiał zastrzegł jedną rzecz w umowie. Tego nie zobaczymy w "Tańcu z gwiazdami" to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.