Maffashion o kontuzji podczas treningów do "Tańca z gwiazdami". Wystąpi w show?

Maffashion i Michał Danilczuk to jedna z par, która powalczy o Kryształową Kulę w nowej edycji programu: "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Ostatnio Julia Kuczyńska wspomniała o kontuzjach, z którymi musiała się zmierzyć. Czy "Maff" wystąpi w pierwszym odcinku?

„Taniec z gwiazdami 14” – uczestnicy i jury. Kto wystąpi? Kiedy i gdzie oglądać pierwszy odcinek? Emisja w Polsacie 3.03.2024

Nowy sezon programu: „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” zbliża się wielkimi krokami! Kiedy i gdzie oglądać pierwszy odcinek 14. edycji? „TzG” wróci do telewizji Polsat już w najbliższą niedzielę – 3 marca – o godz. 20:00. Wiadomo, jakie pary zatańczą przed jury w składzie: Iwona Pavlović, Ewa Kasprzyk, Rafał Maserak i Tomasz Jan Wygoda. Uczestnicy „Tańca z gwiazdami” to:

 • Kamil Baleja i Magdalena Perlińska,
 • Filip Chajzer i Hanna Żudziewicz,
 • Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel,
 • Beata Olga Kowalska i Mieszko Masłowski,
 • Adam Kszczot i Katarzyna Vu Manh,
 • Maffashion i Michał Danilczuk,
 • Aleksander Mackiewicz i Izabela Skierska,
 • Maciej Musiał i Daria Syta,
 • Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Kamil Gwara,
 • Anita Sokołowska i Jacek Jeschke,
 • Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka,
 • Roksana Węgiel i Michał Kassin.

Do startu zostało raptem kilka dni. Gwiazdy w pocie czoła trenują pod okiem tanecznych partnerów. Podczas zajęć nie obeszło się bez kontuzji – te dotknęły m.in. Julię Kuczyńską, czyli Maffashion. Czy – w związku z taką sytuacją – „Maff” myślała o zakończeniu przygody z „TzG”? Odpowiedziała na to pytanie w rozmowie z portalem „Pomponik”.

Maffashion i Michał Danilczuk w programie „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”

Julia Kuczyńska zyskała sporą rozpoznawalność jako blogerka modowa. Aktualnie jej profil na Instagramie obserwuje już prawie 1,5 mln internautów! Prywatnie Kuczyńska to szczęśliwa mama. W 2020 roku urodziła syna – Bastiana. Ojcem dziecka jest aktor: Sebastian Fabijański, z którym Maffashion rozstała się już jakiś czas temu.

Julia Kuczyńska przyjęła propozycję produkcji „Tańca z gwiazdami” i obecnie trenuje wraz z Michałem Danilczukiem. Jedne zajęcia musiały zostać odwołane, ponieważ istniało ryzyko kontuzji.

Ostatnio musieliśmy przerwać, bo coś chrząknęło w kostce... – tłumaczyła w rozmowie dla „Pomponika” influencerka, a jej taneczny towarzysz dodał:

Była kostka, było kolano, pachwina i dwa kolana.

Mimo takich utrudnień Kuczyńska nie myśli o rezygnacji z „TzG”. Na pytanie o to, czy myślała o wycofaniu się z rywalizacji, odpowiedziała stanowczo:

Naprawdę musiałoby wydarzyć się coś poważnego, musiałoby to grozić zdrowiu, czy utracie zdrowia na dłuższy czas, żebym zrezygnowała. Na razie jest wszystko bezpiecznie. Po intensywnych treningach, które po 5-6 godzin trwają bez przerwy (...), potrzebne są dwa lub czasami, nawet cztery dni, aby mięśnie się zregenerowały. Tu po prostu nie ma trochę tego czasu.

Maffashion i Michał Danilczuk intensywnie trenują więc do pierwszego odcinka „Tańca z gwiazdami”. A wy, której parze będziecie kibicować najmocniej?

"Taniec z gwiazdami" dla Maffashion będzie "wyjściem ze strefy komfortu"
Maffashion weźmie udział w nadchodzącej edycji "Tańca z gwiazdami". W rozmowie z "Plotkiem" gwiazda zdradziła, że ma pewne obawy.

Oceń ten artykuł 0 0