hity na MAXXa
hity na MAXXa

Maffashion wyjechała z Michałem Danilczukiem. Szykują się do ważnej uroczystości!

Julia Kuczyńska i Michał Danilczuk w "Tańcu z gwiazdami" zajęli 3. miejsce. Uczestnicy show kontynuują znajomość - właśnie udali się na wspólną zagraniczną podróż! Maffashion wspomniała o nie lada wydarzeniu, w którym wezmą udział.

Michał Danilczuk i Julia Kuczyńska. Fot. AKPA
Michał Danilczuk i Julia Kuczyńska. Fot. AKPA

Maffashion i Michał Danilczuk razem w podróży

Julia Kuczyńska, znana jako Maffashion, w ostatnim czasie znów stała się ulubienicą portali o życiu gwiazd. Wszystko za sprawą jej udziału w 14. edycji programu: „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Influencerka wystąpiła w show, zajmując 3. miejsce. Partnerował jej Michał Danilczuk. Para doskonale uzupełniała się na parkiecie, a wiele osób zastanawiało się, co tak naprawdę ich łączy.

Sami zainteresowani raczej niechętnie wypowiadają się na ten temat. Nowe publikacje „Maff” podsyciły jednak tylko domysły internautów zastanawiających się, czy Kuczyńska i Danilczuk są razem. W ostatnim czasie para udała się bowiem do Włoch, gdzie ma w planie uczestnictwo w ślubie znajomych.

Julia Kuczyńska na Instagramie

Maffashion aktywnie działa na Instagramie. Jej profil obserwuje już ponad milion użytkowników sieci! Mama Bastiana (to owoc miłości blogerki i aktora: Sebastiana Fabijańskiego) nie pozostawia ich w niewiedzy, raz po raz aktualizując wspomniany profil. Stąd też wiadomo, że w zagranicznej eskapadzie towarzyszy jej nie kto inny, jak właśnie Danilczuk.

Jesteśmy na wakacjach, ale nie mamy pogody (…). Przylecieliśmy na wesele (…), które jest wkrótce – relacjonowała „Maff” będąca w towarzystwie partnera z „TzG”.

W oczekiwaniu na uroczystość duet zwiedza nowe miejsca. Śledzicie instagramowe poczynania Julii i Michała?

Maffashion wyjechała z Michałem Danilczukiem. Szykują się do ważnej uroczystości!

Fot. Instagram @michael_danilczuk

Plotki na temat związku Maffashion i Danilczuka nie cichną. Kuczyńska skomentowała sprawę
Maffashion i Michał Danilczuk wzięli udział w "Tańcu z gwiazdami" i dotarli aż do finału, zajmując 3. miejsce. Od pewnego czasu fani influencerki spekulują na temat jej relacji z tancerzem. Blogerka postanowiła skomentować te...

Oceń ten artykuł 10 6

Ogólna ocena Maffashion wyjechała z Michałem Danilczukiem. Szykują się do ważnej uroczystości! to: 62% / 100%, uzyskana z: 16 głosów.