Magda Narożna z zespołu Piękni i Młodzi ostrzega przed oszustwem! "Nie wierzcie takim głupotom" [ZDJĘCIE]

Magdalena Narożna z zespołu Piękni i Młodzi zaapelowała do swoich fanów na Instagramie o czujność w przeglądaniu publikacji z jej udziałem. Okazało się bowiem, że ktoś wykorzystał jej wizerunek! "Nie wierzcie takim głupotom!" - napisała w specjalnym oświadczeniu.

Magdalena Narożna z zespołu Piękni i Młodzi na Instagramie

Magdalena Narożna z zespołu Piękni i Młodzi może pochwalić się sporą popularnością. Aktualnie jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 230 tysięcy internautów, a liczba ta wciąż rośnie! O tym, że sława niesie ze sobą zarówno „blaski”, jak i „cienie”, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę właśnie Narożna, która wystosowała specjalny apel. Okazało się bowiem, że ktoś bezpodstawnie wykorzystał jej wizerunek do reklamy! Liderka Pięknych i Młodych postanowiła zaapelować do fanów śledzących jej poczynania w sieci. Na jednej z instagramowych relacji stanowczo odcięła się od fałszywej informacji, dodając kilka słów „od siebie”.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Magdalena Narożna (@madzia_pim)

Magda Narożna apeluje o ostrożność

Na udostępnionym przez Magdę Narożną kadrze widać następujące hasło:

„Narożna: Od rozmiaru XL do rozmiaru S. Skuteczny sposób na usunięcie tłuszczu z brzucha…”

Wspomniane zdania zostały uzupełnione o fotografię ukazującą piosenkarkę disco polo, która prezentuje pudełko z pewnym specyfikiem. Liderka zespołu Piękni i Młodzi skomentowała to następująco:

Nie wierzcie takim głupotom!!! Nigdy nie stosowałam żadnych środków na odchudzanie! Zgłaszajcie takie reklamy jako oszustwo!!! Jakieś firmy bezczelnie kradną mój wizerunek! Mój adwokat próbuje zwalczyć to oszustwo!

Fot. InstaStory @madzia_pim

To nie pierwszy raz, kiedy „znani i lubiani” informują o wykorzystywaniu ich twarzy do reklamowania rozmaitych specyfików. Przed podobnymi ogłoszeniami przestrzegali m.in.: Marta Wierzbicka oraz Dominika Gwit.

Ktoś wykorzystał Martę Wierzbicką! "Reklama" z aktorką to przekręt [FOTO]
Marta Wierzbicka cieszy się niemałą popularnością. Niestety w sieci nie brakuje oszustów, którzy wykorzystują znane osoby. Ostatnio aktorka pojawiła się w reklamie środków odchudzających. "To rzecz jasna przekręt" -...

 

Oceń ten artykuł 0 0