Magdalena Lamparska jest dumna z męża. Dołączył do ekipy "Pytania na śniadanie"

W tym roku z programem "Pytanie na śniadanie" pożegnało się wiele osób, a na ich miejscu znalazły się nowe twarze. Niedawno do popularnej śniadaniówki dołączył Bartosz Osumek, który jest związany z aktorką Magdaleną Lamparską. Jego żona jest z niego dumna.

Jacek Kurnikowski/AKPA
Jacek Kurnikowski/AKPA

Bartosz Osumek dołączył do ekipy programu "Pytanie na śniadanie"

Ostatnie zmiany w TVP nazywane są prawdziwą rewolucją. Z wieloma programami pożegnały się twarze, które przez lata były kojarzone ze stacją. Najbardziej odczuły to osoby pracujące przy „Pytaniu na śniadanie”. Tam została wymieniona cała stara ekipa śniadaniówki na nowe nazwiska, które teraz budzą rano widzów przed telewizorami. Z Telewizji Polskiej odeszli m.in.: Katarzyna Cichopek, Aleksander Sikora czy Tomasz Kammel.

Ostatnio w „Pytaniu na śniadanie” pojawił się Bartosz Osumek. W programie prezentuje materiały o tematyce podróżniczej i lifestyle’owej. Dzieli się również z widzami ciekawostkami ze świata. Prywatnie jest mężem Magdaleny Lamparskiej, z którą wychowuje córkę i syna. Aktorka jest znana z takich produkcji, jak: „39 i pół”, „Tylko nie teraz”, „1800 gramów”, „365 dni” czy „Poskromienie złośnicy”.

Magdalena Lamparska jest dumna z męża

Magdalena Lamparska w rozmowie z portalem Plejada zabrała głos w sprawie nowej pracy swojego męża. Okazuje się, że udział w „Pytaniu na śniadanie” był marzeniem podróżnika. Gwiazda jest z niego bardzo dumna i wspiera go w nowym wyzwaniu.

Od niedawna pracuje właśnie w telewizji. To było zawsze dla niego ogromne marzenie, więc cieszę się, że je realizuje. Wychodzimy  z tego założenia, że w życiu trzeba robić to, co się kocha i po prostu  przekraczać swoje lęki, swoje wątpliwości po to, żeby realizować siebie i  swoje marzenia. Jestem bardzo dumna i nasze dzieci również, bo wiedzą, że to dla niego bardzo wiele znaczy.

Oceń ten artykuł 0 0