Magdalena Narożna z zespołu Piękni i młodzi zwróciła się bezpośrednio do fanów: "Dziękuję wam"

Magdalena Narożna z zespołu Piękni i młodzi zamieściła na Instagramie nowy wpis. Była żona Dawida Narożnego pośrednio odniosła się do sytuacji, jaka panuje między nimi. Zwróciła się także bezpośrednio do internautów.

Zespół Piękni i młodzi po kłótni w Zakopanem

W świecie show-biznesu kłótnie i sprzeczki są na porządku dziennym. Niemal każda taka sytuacja jest żywo komentowana i nie inaczej było w przypadku słynnej już konfrontacji Magdaleny i Dawida Narożnych. Przypomnijmy: para, która przez lata współtworzyła zespół Piękni i młodzi, w 2019 roku rozstała się na gruncie prywatnym. Chociaż początkowo Narożni deklarowali, że decyzja ta nie wpłynie na dalszą działalność grupy wykonującej utwory disco polo, to stało się jednak inaczej. Niesnaski doprowadziły do karczemnej awantury między Dawidem, Magdaleną oraz ich nowymi partnerami. Pokłosiem była lawina oświadczeń publikowanych przez muzyków na Instagramie, a także wykluczenie Dawida Narożnego z Pięknych i młodych.

Awantura między Narożnymi odbyła się kilka lat temu. Niedawno nieoczekiwanie znów zrobiło się o niej głośno! Wszystko za sprawą oświadczenia, w którym Dawid Narożny publicznie przeprosił swoją byłą żonę:

Ja, Dawid Narożny, przepraszam panią Magdalenę Narożną za wielokrotne naruszenia jej dóbr osobistych w postaci prawa do prywatności, wizerunku, dobrego imienia, godności i czci w latach 2020-2022.

Do swoich słów wokalista dodał kilka słów „od siebie”, co nie spodobało się jego „ex”. Więcej o tym pisaliśmy w artykule poniżej.

Magdalena Narożna odpowiada na oświadczenie byłego męża. Padły stanowcze słowa
Magdalena Narożna opublikowała na Instagramie obszerne oświadczenie. To odpowiedź na publiczne przeprosiny, które kilka dni temu wystosował jej były mąż. Kobieta przekazała, że nie zgadza się ze słowami, jakie napisał Dawid Narożny.

Zamieszanie wokół Narożnych zostało szeroko skomentowane przez internautów. Teraz liderka zespołu Piękni i młodzi zwróciła się do nich w nowym wpisie. Magda Narożna podziękowała wszystkim tym, którzy ją wspierają.

Magdalena Narożna na Instagramie

Magdalena Narożna opublikowała nowy wpis. Fotografię pochodzącą z profesjonalnej sesji zdjęciowej opatrzyła komentarzem, w którym podzieliła się z fanami swoimi emocjami:

Dziękuję Wam za tak pozytywny odbiór w ostatnim czasie. Za ciepłe słowa, wspierające komentarze, prywatne wiadomości. To wszystko wiele dla mnie znaczy. Nareszcie jestem spokojna i gotowa, by czerpać z życia pełnymi garściami. Chcę zmobilizować wszystkie kobiety, by, podobnie jak ja, odnalazły swoją wartość (…).

Także i pod tym postem zaroiło się od odpowiedzi ze strony internautów.

Kochana, bądź silna i zawsze walcz o swoje dobre imię, nie pozwól się obrażać.

Nigdy się nie poddawaj, Madziu.

Bądź ślina, ale przede wszystkim szczęśliwa i spełniona.

Wyglądasz zjawiskowo.

Nadajesz się na modelkę idealnie – można przeczytać pod zdjęciem.

A wam, jak członkini zespołu Piękni i młodzi podoba się w takim wydaniu?

Kłótnia Magdaleny i Dawida Narożnych weszła w nowy etap. Nie wszystkim to się spodobało. "Żenada"
Magdalena i Dawid Narożny z zespołu Piękni i młodzi kilka lat temu rozstali się prywatnie i zawodowo. Sytuacja między nimi wciąż jest napięta, o czym mogą świadczyć nowe oświadczenia. Co na to internauci?

Oceń ten artykuł 0 1