Małgorzata Heretyk-Musiał pochwaliła się kadrami z córką. "Cudowny widok" [ZDJĘCIA]

Małgorzata Heretyk-Musiał kilka tygodni temu urodziła zdrową córeczkę! Gwiazda serialu "19+" pochwaliła się teraz uroczymi kadrami ze swoją pociechą. "Cudowny widok" - komentują fani.

Małgorzata Heretyk – życie prywatne

Małgorzata Heretyk-Musiał zyskała rozpoznawalność dzięki serialowi "19+", w którym wcieliła się w główną bohaterkę – Melanię Trzeciak. Na planie produkcji poznała swojego przyszłego męża – Ernesta Musiała, odtwórcę roli Arkadiusza Brzozowskiego. Dwa lata temu aktorska para powiedziała sobie sakramentalne "tak". W lutym tego roku Małgorzata i Ernest poinformowali na Instagramie, że spodziewają się pierwszego dziecka. 24 lipca powitali na świecie zdrową córeczkę.

24 lipca!!! 5:30!!! 51 cm szczęścia. Nasz największy skarb! Kochamy Cię mała!

– napisali wówczas w mediach społecznościowych.

Małgorzata Heretyk – Instagram

Gwiazda serialu "19+" aktywnie relacjonuje swoje macierzyństwo na Instagramie, gdzie dotychczas zaobserwowało ją prawie 520 tys. osób. Aktorka chętnie dzieli się poradami dotyczącymi ciąży oraz wychowywania dziecka. W jej wirtualnej galerii zdjęć nie brakuje oczywiście uroczych kadrów, na których świetnie prezentuje się w roli mamy. Niedawno wrzuciła do sieci dwie fotografie, które w ekspresowym tempie oczarowały internautów.

Małgorzata Heretyk-Musiał z córką

Heretyk-Musiał pochwaliła się w mediach społecznościowych, że jej córeczka ma już trzy tygodnie. Aktorka wrzuciła do sieci zachwycającą migawkę, na której trzyma swoją pociechę na rękach. Drugie z dołączonych zdjęć przedstawia córeczkę, która leży na pościeli z kalendarzykiem. W opisie gwiazda serialu "19+" podzieliła się przemyśleniami na temat macierzyństwa:

Nasza gwiazda ma już trzy tygodnie. Śpimy, jemy, przytulamy się i tak w kółko. Tak obecnie wygląda nasza rzeczywistość [...]. Pozdrawiamy

– napisała na Instagramie.

Na reakcję ze strony obserwatorów nie musiała czekać długo. Pod jej wpisem natychmiast pojawiło się mnóstwo ciepłych słów:

Pięknie razem wyglądacie

Sama słodycz

Urocze widoki i urocza mała modelka

Jaka śliczna!!

Cudowny widok

– piszą oczarowani internauci.

Przesuń w prawo.

Katarzyna Sokołowska pokazała syna. To pierwsze takie zdjęcia! "Cudny maluszek" [FOTO]
Katarzyna Sokołowska w zeszłym miesiącu urodziła syna. Jurorka programu "Top Model" z tej okazji po raz pierwszy podzieliła się zdjęciami ze swoim dzieckiem. "Cudny maluszek" - piszą jej fani.

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Małgorzata Heretyk-Musiał pochwaliła się kadrami z córką. "Cudowny widok" [ZDJĘCIA] to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.
Komentarze