Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał już rozpoczynają święta! Pokazali nowe kadry z córką [FOTO]

Małgorzata Heretyk-Musiał i Ernest Musiał zamieścili w sieci kadry z wyjątkowej sesji zdjęciowej. Aktorzy znani z serialu "19+" pozują na niej w świątecznym klimacie ze swoją córką. "To są super pamiątki na lata" - komentują internauci.

Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta...

Nie odnosicie wrażenia, że w ostatnich latach święta zaczynają się coraz szybciej? Przechadzając się po galeriach handlowych, nietrudno przejść obojętnie obok świątecznych dekoracji czy produktów, które już rzucają się w oczy. Choć w przestrzeni publicznej jeszcze nie słychać "All I Want For Christmas Is You", to za kilka dni prawdopodobnie Mariah Carey będzie już wyskakiwać nawet z lodówki.

Również celebryci powoli wkręcają się w świąteczny klimat. Zaledwie w poniedziałek Marina pokazała na Instagramie, jak wraz z Wojtkiem Szczęsnym ubrali już choinkę. Teraz kolejna para gwiazd rodzimego show-biznesu podzieliła się w sieci fotografiami zwiastującymi nieubłagane nadejście świąt Bożego Narodzenia.

Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał z córką na świątecznej sesji

Małgorzata Heretyk-Musiał i Ernest Musiał są doskonale znani widzom serialu "19+". Zakochani w sobie aktorzy kilka lat temu wzięli ślub, a w lipcu ubiegłego roku powitali na świecie swoje pierwsze dziecko – córkę Nel.

Wygląda na to, że celebryci także zaczynają myśleć już o świętach, bo niedawno wzięli udział w bożonarodzeniowej sesji. Choć dla wielu może być to sporym zaskoczeniem, to trzeba wziąć pod uwagę, że nikt nie robi sobie tego typu zdjęć w Wigilię, bo grafiki fotografów są w tym okresie wyjątkowo napięte.

My już czujemy powoli świąteczny klimat

– podpisała kadry aktorka.

Na reakcję ze strony użytkowników sieci nie trzeba było czekać długo. Pod publikacją pary niemal natychmiast pojawiły się komplementy. "To są super pamiątki na lata" – piszą internauci.

Oceń ten artykuł 0 0