Małgorzata Heretyk wypoczywa na basenie. Gwiazda "19+" pokazała się w stroju kąpielowym [FOTO]

Małgorzata Heretyk-Musiał opublikowała w social mediach kolejne zdjęcie z urlopu w Turcji. Aktorka znana z serialu "19+" pozuje na nim w stroju kąpielowym. Kadr prosto z basenu zachwycił obserwujących ją internautów.

Małgorzata Heretyk w serialu "19+"

Małgorzata Heretyk-Musiał rozpoczynała medialną karierę od "Szkoły" TVN, w której grała Melanię Trzeciak. Później młoda aktorka wcieliła się w tę samą postać w serialu "19+", będącym niejako kontynuacją paradokumentu. Dzięki roli w popularnej produkcji celebrytka zdobyła ogromną liczbę fanów w mediach społecznościowych. Dotychczas jej profil na Instagramie zaobserwowało ponad pół miliona użytkowników sieci.

Choć zdjęcia do serialu "19+" zakończono w ubiegłym roku, to Małgorzata wciąż może liczyć na zainteresowanie internautów, którzy śledzą w social mediach jej prywatne i zawodowe poczynania. W ostatnim czasie influencerka dzieli się na Instagramie swoim wakacyjnym wypoczynkiem z bliskimi. Co ciekawe, aktorka prawdopodobnie nie zabrała na wakacje rocznej córki, co spotkało się z mieszaną reakcją jej obserwujących.

Małgorzata Heretyk pozuje w stroju kąpielowym

W czwartkowe popołudnie Małgorzata Heretyk-Musiał postanowiła odezwać się do fanów. Gwiazda serialu "19+" opublikowała w mediach społecznościowych kolejne zdjęcie z urlopu w Turcji. 30-letnia dziś aktorka pozuje na nim we wzorzystym stroju kąpielowym, a w ręce dzierży napój podany w szklance mającej kształt ananasa. Trzeba przyznać, że celebrytka ma idealne warunki do "ładowania baterii", bo obiektyw ujął ją w trakcie wypoczynku na hotelowym basenie.

Tak, jak to zwykle ma miejsce w przypadku podobnych zdjęć innych gwiazd, Heretyk-Musiał nie musiała czekać długo na odpowiedź ze strony użytkowników sieci. Pod najświeższą publikacją aktorki błyskawicznie pojawiły się komplementy.

Piękna

Śliczna

Pozdrawiam was!

– komentują internauci.

Oceń ten artykuł 0 1