Małgorzata Heretyk na zdjęciu z córką. Mała Nel skradła serca internautów [FOTO]

Małgorzata Heretyk-Musiał zamieściła na Instagramie nowy kadr z córką. Zdjęcie z małą Nel w roli głównej zachwyciło internautów. Część z nich już wie, do kogo bardziej podobna jest dziewczynka.

Małgorzata Heretyk-Musiał z córką

W środę 29-letnia aktorka dodała do swojej wirtualnej galerii nowe zdjęcie z córką w roli głównej. W opisie do fotografii Heretyk-Musiał życzyła swoim obserwatorom miłego dnia. Przypomnijmy, że jest to całkiem liczne grono, bo jej konto na Instagramie śledzi ponad 518 tys. internautów.

Internauci: "Podobna do taty"

Mała Nel skradła serca użytkowników sieci. Oprócz wielu miłych komentarzy pojawiły się również nieco inne wpisy, w których obserwatorzy próbowali określić, do którego z rodziców dziewczynka jest bardziej podobna. Wybór komentujących padł na... tatę – Ernesta Musiała.

Podobna do taty

Od początku widziałam podobieństwo do taty, jednak miałam rację. Cudowne dziewczyny

Cały tatuś

Mini-wersja Ernesta. Dużo zdrówka dla Was

Nosisz całą ciążę, a jednak cały tata

– czytamy pod kadrem.

Małgorzata Heretyk-Musiał w lipcu została mamą

Aktorka wraz z mężem poinformowała o swojej ciąży na początku lutego ubiegłego roku. Od tego czasu jej profil na Instagramie jest przepełniony wpisami dotyczącymi macierzyństwa. 29-latka chętnie odpowiada również na pytania fanów dotyczące wychowywania małej pociechy.

Ojcem pierwszego dziecka celebrytki jest jej mąż, Ernest Musiał. Aktorka poznała go podczas pracy na planie paradokumentu TVN pt. "Szkoła". Miłosne uczucie połączyło ich jednak dopiero w trakcie zdjęć do serialu "19+", w którym oboje grali główne role. Małgorzata i Ernest wzięli ślub w czerwcu 2020 roku. Co ciekawe, zrobili to w tajemnicy przed mediami i dziennikarzami.

Małgorzata Heretyk-Musiał i Ernest Musiał, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Ten program nie wróci już do TVN7? Ma zniknąć po zaledwie jednym sezonie
Pierwszą edycję "Perfect Picture" można było oglądać pod koniec zeszłego roku. Wiele wskazuje jednak na to, że program nie wróci już na antenę. Dlaczego?

Oceń ten artykuł 0 0