Małgorzata Kożuchowska na wakacjach. Opowiedziała o pewnym zdarzeniu

Aktorka opublikowała słoneczne kadry z wyjazdu. Obszerny opis niemal błyskawicznie przyciągnął uwagę fanów. "W dzisiejszych czasach - klasyk" - wskazuje artystka. O co chodzi? "Ważne, że słońce świeci", "Zawsze na wakacjach uświadamiam sobie, jak mało trzeba do szczęścia" - komentują fani.

Małgorzata Kożuchowska - kariera, Instagram

Małgorzata Kożuchowska, aktorka, prezenterka, osobowość telewizyjna, ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie. Zaczęła pracę w Teatrze Dramatycznym, a następnie w Teatrze Narodowym. W 2018 została prezeską Związku Artystów Scen Polskich i funkcję tę pełniła do roku 2020. Widzowie mogą kojarzyć ją z produkcji, takich jak: „Kiler”, „Kiler-ów 2-óch”, „Rodzinka.pl”, „Prawo Agaty”, „M jak Miłość”.

51-latka nieustannie rozwija swoją karierę. Artystka aktywnie udziela się także w mediach społecznościowych. To właśnie za pośrednictwem Instagrama, obserwowanego przez ponad 1,1 mln użytkowników, pozostaje w stałym kontakcie z fanami. Gwiazda opowiada o swojej codzienności, prezentuje efekty rozmaitych współprac z markami, a także relacjonuje swoje wakacyjne wyjazdy.

Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcia z wycieczki

Aktorka wybrała się w kolejną słoneczną podróż. W jej wirtualnej galerii zdjęć nie zabrakło krótkiej fotorelacji z malowniczej wycieczki. Zapierające dech w piersiach okoliczności przyrody, wysokie temperatury powietrza i szeroki uśmiech – Małgorzata Kożuchowska cieszy się błogim wypoczynkiem.

Jeśli chodzi o wakacje to jestem@jak dziecko! Kocham je! – przyznaje pod jedną z publikacji.

Pod kolejną serią wakacyjnych ujęć opowiedziała fanom o pewnym zdarzeniu:

W drodze na wakacje samolotem z przesiadką gdzieś zapodziali mi walizkę. W dzisiejszych czasach - klasyk. Do bagażu podręcznego zapakowałam zapobiegliwie kilka niezbędnych rzeczy, na wszelki wypadek.

I co? I właściwie okazało się, że do szczęścia nie potrzeba mi wiele: bikini, klapki, szlafrok, dwie sukienki, bielizna, przybory toaletowe (podstawowe) filtry i kapelusz… Następnym razem przy pakowaniu na wakacje wezmę to pod uwagę – czytamy.

Wydaje się jednak, że humor jej nie opuszcza, a magiczna okolica pozwala odetchnąć od zgiełku wielkiego miasta.

Fani: "Bosko"

Internauci aktywnie angażują się treści publikowane przez aktorkę. Nie inaczej było również i tym razem. Fani podzieli się swoimi przemyśleniami. Nie zabrakło także życzeń i masy komplementów.

Ważne, że słońce świeci;
Brawo, cudownych wakacji;
Przepiękna kobietka;
Mega;
Fantastyczne zdjęcia;
Nigdy bym nie pomyślała, aby spakować coć z ubrań do podręcznego. Nieźle bym sie zdziwiła. jakbym została w tym, co mam na sobie. Masakra… Teraz też będę brać to pod uwagę;
Zawsze na wakacjach uświadamiam sobie, jak mało trzeba do szczęścia – komentują internauci.

Życzymy udanego wypoczynku!

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze