Małgorzata Tomaszewska jest w zaawansowanej ciąży. Gwiazda "Pytania na śniadanie" wyjawiła termin porodu

Małgorzata Tomaszewska kilka miesięcy temu ogłosiła, że jest w ciąży. Teraz zorganizowała na Instagramie sesję "Q&A", podczas której podzieliła się szczegółami dotyczącymi swojego stanu. Gwiazda "Pytania na śniadanie" wyjawiła m.in. przybliżony termin porodu.

Małgorzata Tomaszewska i ciąża

Informacja o tym, że Małgorzata Tomaszewska jest w ciąży, pojawiła się w wakacje. Początkiem sierpnia współprowadząca program: „Pytanie na śniadanie” ogłosiła na Instagramie, że spodziewa się dziecka. Gwiazda TVP opublikowała wówczas fotografię, na której krągłości były już bardzo dobrze widoczne. Od tamtego czasu wiadomo nieco więcej o „stanie błogosławionym” Tomaszewskiej. Prezenterka wyjawiła już, że wraz z partnerem czekają na dziewczynkę. Małgorzata, która w 2017 roku powitała na świecie syna – Enzo, aktywnie działa na Instagramie. Tam też w ostatnim czasie zorganizowała sesję „pytań i odpowiedzi”. Okazało się, że użytkownicy sieci dopytywali m.in. o termin rozwiązania, a także o imię wybrane dla pociechy. Nie zabrakło odniesienia także do samego porodu. Małgosia Tomaszewska wspomniała m.in. o tym, jaki ma stosunek do cesarskiego cięcia. Swoją wypowiedź uzupełniła o archiwalną fotografię wykonaną tuż po porodzie.

Małgorzata Tomaszewska czeka na narodziny córki

Małgorzata Tomaszewska została zapytana m.in. o kulisy pierwszego porodu:

Rodziła Pani naturalnie czy przez CC?

Gospodyni „Pytania na śniadanie” odpowiedziała następująco:

Naturalnie i mam wielką nadzieję, że tym razem też będę mogła urodzić naturalnie. Nie jestem zwolenniczką CC na życzenie.

Fot. InstaStory @malgorzata_tomaszewska

Wśród wpisów pojawiły się również odniesienia do imienia. Tomaszewska napisała m.in., że rodzice już wiedzą, jak nazwą córkę, jednakże na razie nie zdradzają swojego wyboru. Podała za to przybliżony termin porodu – to koniec lutego.

Małgorzata Tomaszewska jest w zaawansowanej ciąży. Gwiazda "Pytania na śniadanie" wyjawiła termin porodu

Fot. InstaStory @malgorzata_tomaszewska

Krzan wspomniała o tym, że jej mama jest babcią."To Iza ma dziecko?". Odpowiedziała!
Izabella Krzan opublikowała na Instagramie nowy post. Na nagraniu znalazła się również mama modelki - Bożena. W opisie pojawiła się m.in. informacja o tym, że rodzicielka gwiazdy TVP jest babcią. "To Iza ma dziecko?" - zastanawiał się...

Oceń ten artykuł 0 0