Mały krab patrzy prosto w kamerę, po czym czyści swoje oczy! [WIDEO]

Nagranie z krabem zachwyca ludzi w Internecie! Udało się nagrać zwierzaka, który w pewnym momencie otrzepał swoje oczy z piasku. Całość wygląda niesamowicie uroczo!

Krab – co to za zwierzę?

Krab to skorupiak należący do rzędu dziesięcionogów. Kraby mają szczypce i mogą osiągać od kilku milimetrów do nawet kilku metrów! Takie niesamowite rozmiary mogą osiągać kraby japońskie, które są też znane jako kraby olbrzymie. Kraby mają bardzo szeroki zakres występowania, mogą występować w ciepłych morzach, ale też w wodach słodkich i zimnych morzach. Istnieje wiele gatunków krabów, które mają przeróżne przystosowania do życia w swoim środowisku. Co ciekawe, kraby występują też w Morzu Bałtyckim – są to 3 gatunki: krab brzegowy, krab wełnistoszczypcy i krabik amerykański.

Krab – rozczulające nagranie

Do sieci trafiło nagranie, które jest naprawdę urocze. Widać na nim kraba, który znajduje się w bardzo bliskiej odległości od obiektywu kamery. W pewnym momencie przechyla swe oczy i za pomocą odnóży strzepuje z nich piasek. Całe nagranie jest naprawdę rozczulające. Zobaczenie kraba z tak bliska nie zdarza się często!

Turystka dotkliwie pogryziona przez fokę [WIDEO]
W sieci krąży nagranie przedstawiające turystkę, która podczas kąpieli u wybrzeży Hawajów została zaatakowana przez fokę. Zwierzę dotkliwie ją pogryzło. Znana jest przyczyna ataku!

Niesamowita kaczka! Przebiegła maraton i ustanowiła rekord! Jak to możliwe? [WIDEO]
Maratony należą do jednych z największych wyzwań sprawdzających ogólną kondycję fizyczną. Niektórych może zawstydzić fakt, że taki maraton przebiegła kaczka, która na...

Widzieliście śnieżne pantery z wrocławskiego zoo? Są niesamowite! [WIDEO]
Zwierzęta z wrocławskiego zoo wiedzą jak skraść uwagę i serca oglądających! Ostatnio opiekunom udało się nagrać pantery śnieżne, których widok rozczuli niejednego widza!

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze