"Mama ostrzegała" w wersji... pielgrzymkowej! Sprawdź, jak brzmi przeróbka hitu disco polo! [WIDEO]

"Mama ostrzegała" to utwór disco polo, który z dnia na dzień zyskuje coraz większą popularność! Nic więc dziwnego, że to właśnie ten kawałek stał się inspiracją dla pielgrzymów zmierzających na Jasną Górę. Postanowili oni bowiem... stworzyć własną wersję tego tanecznego hitu. Jak im poszło? Sprawdźcie!

W nowej wersji

Wakacyjne to nie tylko chwile wytchnienia, ale też okres pielgrzymek; wierni podążają w stronę Jasnej Góry, a czas potrzebny do pokonania dystansu wypełniają zarówno chwilami refleksji, jak i śpiewem. Obok pieśni religijnych coraz częściej wśród pielgrzymów słyszeć można różne przeróbki utworów znanych z rozgłośni radiowych. W zeszłym roku uczestnicy szli w rytm oryginalnej, pielgrzymkowej wersji hitu: „Miłość w Zakopanem”, a dwa lata temu: do „Despacito”. Tym razem wędrujący postanowili zmierzyć się z przebojem disco polo zatytułowanym: „Mama ostrzegała”.

Oryginał popularny w Internecie

W pielgrzymkowej wersji piosenki z repertuaru zespołu Daj To Głośniej refren nawiązuje do pokonywania drogi na Jasną Górę. „Mama, mama, mama ostrzegała, będziesz sama, sama, grupę swoją doganiała” – śpiewają pielgrzymi na filmiku opublikowanym przez media Pieszej Pielgrzymki Łomżyńskiej. Sam oryginał cieszy się sporą popularnością w Internecie – teledysk do utworu zamieszczonego w serwisie YouTube ma już prawie 3 miliony wyświetleń. A wy co sądzicie o piosence: „Mama ostrzegała” w wersji pielgrzymkowej?

Oceń ten artykuł 14 5

Ogólna ocena "Mama ostrzegała" w wersji... pielgrzymkowej! Sprawdź, jak brzmi przeróbka hitu disco polo! [WIDEO] to: 73% / 100%, uzyskana z: 19 głosów.
Komentarze